img15Якщо ви перебуваєте в шумному середовищі і не чуєте свою близьку людину або колег, тому що вони знаходяться з боку нечуючого вуха, або ви телефонуєте і не розумієте, про що вам говорять, — тоді система Phonak CROS II є розумним рішенням для вас.

Що CROS II може зробити для вас?

дозволяє спілкуватися як в тихому, так і шумному середовищі без необхідності переміщатися з місця на місце

дозволяє спілкуватися з друзями, коли вони щось говорять вам з боку нечуючого вуха.

                     •  не потребує хірургічного втручання img107img111Снимок

Від поганого до кращого                                                                                                                                                                      CROS II транслює звук і голоси зі сторони нечуючого вуха у вухо, яке чує, дозволяючи чути на обидва вуха.

 Якщо ви гарно чуєте на одне вухо та маєте порушення слуху в іншому, тоді CROS II буде працювати для вас.

CROS означає Контралатеральна маршрутизація сигналу і складається з двох частин:

слуховий апарат СROS має мікрофон, який підхоплює звуки та голоси з боку нечуючого вуха і передає їх за допомогою безпровідного зв’язку у вухо, що добре чує.

слуховий апарат, отримує сигнал від вуха, яке не чує, і відтворює його у вусі, яке гарно чує.

 

img155З CROS II ви відразу відчуєте себе залученим до розмови, незалежно від ситуації. Чи на сніданку з друзями чи на діловій зустрічі, тепер вам не потрібно обирати, з якого боку від співрозмовника краще сидіти.

 

Ось чому він такий розумний: 

CROS II оснащений найсучаснішою технологією слухових апаратів на платформі Phonak Venture. Завдяки чіпу останнього покоління, чути стало набагато краще. Ось деякі з переваг:

Він автоматично аналізує звукову ситуацію, в якій ви знаходитесь, і вмикає найкращі можливі налаштування. Ви навіть забудете, що ви ним користуєтесь!

Він може підсилити звучання голосу вашого співрозмовника, що дозволяє краще його розуміти! Де б виimg157 не знаходились: у ресторані, на жвавій вулиці або в тиші, спілкуйтесь один з однимimg161

 

Просто ввімкніть його

CROS II простий і готовий до використання. На відміну від апаратів кісткової провідності, які потребують хірургічного втручання та тривалого часу для загоювання, після встановлення CROS II ви можете просто ввімкнути його та насолоджуватися звучанням з обох сторін.

img225Майже непомітний

Моделі Phonak CROS II маленькі та зручні. Вони ідеально підходять для розміщення за вухом. Ваша сім’я та друзі одразу помітять ваш покращений слух, а не слуховий пристрій CROS.

Правильний вибір

CROS II доступний у двох невеликих завушних моделях. Якщо ви шукаєте найменший розмір, 312 є оптимальним вибором.

Модель 13 трохи більша за розміром, але має довший термін роботи елементу живлення та регулятор гучності.2Ті, хто віддає перевагу індивідуальним рішенням, можуть обирати між двома внутрішньовушними моделями, які розміщуються у вушному каналі.3img235img227Для найкращого звучання, ви маєте поєднати CROS II зі слуховим апаратом Phonak на платформі Venture.

 

 

 

Палітра кольорів

img293

Виберіть один з 11 кольорів, щоб вони відповідали вашому тону шкіри або кольору волосся img297

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CROS II в різних ситуаціях

img303

Бесіди у гучних місцях

Ваш Phonak CROS II підсилює голос співрозмовника та зменшує фонові шуми

Це дозволяє чути більше те, що ви хочете, і меншете, що вам не потрібно.

 

Розмова під час керування автомобілем img305

Якщо ваше нечуюче вухо знаходиться з боку пасажирів, спілкування може бути неможливим. З CROS II ви можете легше зрозуміти їхні голоси, тому що система CROS II спрямує їх до вуха, яке краще чує.

Прогулянка вулицею

 

img319

З CROS II ваше сприйняття звуків покращиться, тому що ви зможете чути з обох сторін.

Це полегшує бесіду, тому що ви орієнтуєтесь не тільки на людей, які завжди знаходяться з боку, де вухо краще чує. Ви зможете почути, якщо хтось зателефонує вам на вулиці.

 

Найкращі поради

Незалежно від того, чи користуєтесь ви CROS вперше або оновлюєте попередній досвід, ось наші найкращі поради щодо максимального використання вашої системи Phonak CROS II.

1.Поговоріть з вашим спеціалістом зі слухопротезування

Він допоможе вам, зробити всі необхідні налаштування комфортними. Не соромтеся повертатися до нього, якщо ви відчуваєте, що щось надто голосно або “не зовсім правильно”.

2. Дайте пристрою час

Адаптація до чогось нового вимагає часу, чи це нова пара взуття чи нова автівка. Звикання до CROS II не виключення. Все буде звучати по-іншому, тому будьте терплячими до себе.

3.Продовжуйте досліджувати різні звукові середовища

Звикайте у знайомих ситуаціях, а потім почніть випробовувати нові звукові середовища. Чи потрібно уникати голосних місць через втрату слуху? Звісно, ні! Подивіться, як CROS II робить відмінність вашого комфортного рівня від насолодження звуками.

 4. Розкажіть своїм друзям і родині

Дайте людям зрозуміти, що ви адаптуєтесь до нових слухових апаратів, і це може забрати деякий час, щоб звикнути до них.

 

5. Робіть перерву img331

Якщо ви тривалий час мали одностороню втрату слуху, вашому мозку потрібен деякий час, щоб пристосуватися. Це нормально. Дайте собі перерву, коли це потрібно, але памятайте, що чим більше ви користуєтесь своїм новим CROS II, тим швидше звикнете до нього.

 

6. Робіть нотаткиimg335 img339

Це абсолютно новий світ звуків. Якщо з’являються будь-які ситуації, коли ви відчуваєте, що звук не зовсім розбірливий занотуйте та поверніться до спеціаліста для налаштування вашого CROS II, яке повністю задовольнить вас