Київ, вул. Богдана Хмельницького 66/2, тел. 067 533 29 04097 148 86 85

філія № 1

 

Ви отримуєте 10% знижку на другий слуховий апарат за умови придбання 2 слухових апаратів.

Ми пропонуємо тільки найкраще — найсучасніші технології корекції слуху у довершених виробах. Це технічно та естетично прекрасні та надійні прилади, старанно виконані зі швейцарською прискіпливістю.

Ми працюємо багато років та сповідуємо індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта, до його потреб та вподобань.

Втім, якщо Ви прихильник простих на недорогих рішень — це теж до нас. У нас накопичено багато варіантів для кожного, давайте обговоримо — телефонуйте 0971488685. Використовуйте Viber, Whatsapp за бажанням.

 Замовляйте батарейки для слухових апаратів з доставкою

Діагностика слуху входить у вартість слухового апарата.

Швейцарський слуховий апарат має 2 роки гарантії, налаштовується через компьютер у відповідності з аудіограмою людини.

Це може стати хорошим подарунком для Ваших найстарших родичів. Телефонуйте та записуйтесь на прийом.

Phonak Charger Ease

Phonak Audeo L – нова платформа Phonak Lumity.

Новий процесор, що в 4 рази швидший за попередній. Нова програма автоматичного націлювання на мову співрозмовника Phonak SmartSpeech. З ним дійсно простіше спілкуватись у шумному середовищі, він дає реальну перевагу у розбірливісті звуків та розумінні сказаного.

Audeo Lumity випускаються виключно на акумуляторах з підзарядкою та потребують зарядного пристрою.

Phonak Audéo Lumity – справжнє диво звуку.

Створюючи своє останнє рішення для слуху, компанія Phonak звернулась за натхненням до природи. Природа – це джерело безлічі звуків, які заспокоюють, розслаблюють і втішають нас. Здатность чути – це неабияка частина нашого існування, одна з базових функцій організму, стан роботи якої звичайно впливає на загальне самопочуття. Чи існує кращий шлях відкриття звуків заново, аніж із слуховим апаратом, що натхненний самою природою?! Зрештою, немає нічого подібного до звуку Lumity.

 Так що ж нового є у моделях Audeo Lumity порівняно з прекрасними попередніми моделями Phonak Audeo Marvel?

Audéo L складається з абсолютно нових електронних компонентів, відрізняється більшою чутливістю, швидкістю роботи та має кілька підвищених функцій. Результат?

Слуховий апарат, який забезпечує неперевершену якість корекції слуху. Просто “частинка раю” у вашому вусі:

 • Чіткий природний звук
 • Блискуче розуміння мови
 • Персоналізоване приглушення шуму
 • Відповідь на телефонний дзвінок, злегка натиснувши на вухо 2 рази
 • Підключається до смартфонів, телевізора тощо
 • Розширення можливостей розумних програм
 • Покоління систем корекції слуху від Phonak – Marvel

Технологія Marvel відображає нескінченне прагнення Phonak покращити якість почутого для користувачів слухових апаратів. Завдання, яке вирішує новий Marvel – поліпшити життя та відчуття благополуччя наших клієнтів, пропонуючи рішення з неперевершеною продуктивністю корекції слуху, розумінням мови і якістю звуку.

 

Це не просто прекрасний слуховий апарат. Це багатофункціональний Марвел.

95% специалистів з корекції слуху рекомендують Марвел своїм друзям.

Ось основні очевидні переваги слухових апаратів нової технологічної платформи Phonak Marvel:

— Вийняткова якість звуку з першого разу

— Краще розуміння мовлення в шумі

— Зменшення зусиль при прослуховуванні на фоні шуму

— Найвища якість потокового звуку з телефона, тощо

Чистий глибокий звук.

З того моменту, коли Ви вперше наділи слухові апарати Marvel,  Ви можете розраховувати на високу якість звуку. Ця технологія нового покоління Phonak розпізнає та автоматично адаптується для точної відповідності більшій кількості ситуацій, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 і Binaural VoiceStream Technology ™ у всіх моделях Ви можете насолоджуватися кращим розумінням мовлення в шумі та робити менше зусилль для прослуховування мови у  повсякденному житті.

Phonak Audéo Marvel зосереджується на тому, що клієнти очікують від першокласного слухового апарату – чіткий, багатий звук. У поєднанні з сучасними технологіями це – багатофункціональний слуховий апарат, що викликає любов з першого звуку.

Підключаються до смартфонів, телевізорів тощо

Phonak Audéo Marvel може підключатися безпосередньо до iOS, Android або інших телефонів з підтримкою Слуховий апарат з блютус підключенням до телефонуBluetooth®, а також до телевізора, використовуючи простий пристрій для підключення та відтворення, який називається Phonak TV Connector. Ваші клієнти можуть використовувати слухові апарати Marvel так само, як бездротові навушники для прослуховування телевізора, музики, електронних книг, подкастів тощо. Завжди мати найвищу якість звуку під час потокової передачі:

Підключення до різноманітної побутової електроніки

Слухові апарати використовуються як бездротові стерео навушники

Надзвичайно довге бездротове слухання завдяки технології AirStream

Дзвінок у режимі “вільні руки”

Ви можете насолоджуватися справжніми телефонними дзвінками у вільному доступі завдяки вбудованим мікрофонам у слухових апаратах. На дзвінки можна відповісти або відхилити їх просто натисканням кнопки на слуховому апараті, навіть якщо телефон знаходиться в іншій  кімнаті. Крім того, звукові повідомлення телефона (про смс, повідомлення в мессенджерах, тощо) можуть бути почутими через слухові апарати Marvel.

Нова потужна технологія підзарядки

Завдяки новій технології підзарядки Ви можете насолоджуватися необмеженим слуханням ібезпровідного звукового потококу  протягом дня. Слухові апарати Marvel швидко заряджаються, працюють цілий день і більше немає проблем з одноразовими батарейками.1539670315066

Більше немає проблем з заміною одноразових батарейок

Повний день слухання, включаючи потокове аудіо

Супер швидка зарядка

Акумулятор розрахований на 6 років

 

 Для глибокого зниження слуху:

Naida MarvelНова модель знаменитого та найкращого слухового апарата для глибокого зниження слуху Naida на платформі  Lumity — Naida L від потужності P до потужності UP має той же казково приємний звук, як і всі апарати на платформі Lumity, має вбудований блютус чіп, а також вбудований приймач для мікрофонів Roger. Максимально підсилює звук до 143 Дб. Тобто Naida L дає потужне підсилення, покращує розбірдивість мови у шумі, в складних акустичних середовищах, пречудову розбірливість тексту по телефону та легко без додаткових витрат підключається до телефону та популярних систем прослуховування на відстані Roger

Пропонуємо 4 моделі на вибір:

12 каналів Naida L30 PR, що потребує зарядного пристрою, або ультрапотужна Naida L30 UP — базові функції корекції слуху,

модель з 16 каналів Naida L50 PR або UP класу Стандарт,

20 каналів Naida L70 PR або UP класу Бизнес та

20 каналів Naida L90 PR або UP класу Преміум.

Записуйтесь на примірку та тимчасове користування для клієнтів з досвідом за телефоном 097 148 86 85

Cлухові апарати для дітей Sky.

 

 • Phonak_Sky-L_HHTM Award_HR (1)Слухові апарати Sky L автоматично адаптуються до звукового оточення вашої дитини
 • Product benefit icon alttext

  Більше звуків, більше задоволення

  Забеспечить «слухову стимуляцію», щоб дитина навчилася розпізнавати мову та заговорила сама

 • Product benefit icon alttext

  Проста функціональність

  Розпізнати,  чи включений слуховий апарат дитини, чи активна програма Roger, чи достаточньо заряду батареї з новим світловим індикатором стало набагато простіше

 • Product benefit icon alttext

  Краще розуміння мови

  Слухові апарати Sky L здатні обмінюватися інформацією між собою, оптимизують слух дитини, коли вона вивчає оточуючий світ

 • Линейка водозащищённых аппаратов Phonak

  Достатньо міцний корпус

  Стійкі до впливу води, поту та бруду — це робить їх ідеальним союзником маленьких дослідників світу

 • Звичайно Ви можете обрати для дитини слухові апарату кольору шкіри, але Вашій дитині можуть сподобатись кольори нашої дитячої палітри.
 • Phonak_Sky_B_family

 

 

 

 

 

 

[metaslider id=3922]
Слухові апарати швейцарської компанії Phonak представлені на тепер більш ніж  70 моделями для різного ступеню та характеру зниження слуху, для будь-якого віку та способу життя. Від найпростіших двох-, трьох-, чотирьох-канальних Vitus до найсучашніших систем корекції слуху на базі двадцятиканальних багатофункциональних гарних Bolero, молодіжних модних та стильних Audeo, знаменитих потужних слухових апаратів Naida та непомітних внутрішньовушних Virto.

Пам’ятайте — Ваш слуховий апарат може бути захований всередені вуха та майже непомітний зовні

Virto B 90-10-O

Для наших найстарших пацієнтів

Пропозиція для тих, хто вибирає прості рішення. Надійний цифровий 4-х канальний слуховий апарат для легкої, середньої та важкої втрати слуху за 

9600 грн

 Baseo Q 5-15

Діагностика слуху входить у вартість слухового апарата.

Швейцарський слуховий апарат має 2 роки гарантії, налаштовується через компьютер у відповідності до зниження слуху пацієнта на різних частотах. Має регулятор гучності , а також 2 додаткові програми – для тихої та шумної ситуації. Простий у використанні. Працює на батарейці 13.

Це може стстати хорошим подарунком для Ваших найстарших родичів. Телефонуйте та записуйтесь на прийом
Pic_BtC_Family_Conversation_outdoor_01_Roger_Clip-On_Mic_Original_XL
 

(від 75 років) ми пропонуємо спеціальну знижку, ціни на слухові апарати стартують від 9600 грн.

[metaslider id=3431]

 

Телефон 097 148 86 85 та 067 533 29 04

Подбор слухового-s

 

Ми надаємо послуги з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів Phonak, а також тут ви можете придбати батарейки, сушильні камери, вушні вкладки до слухових апаратів та бездротові аксесуари для сполученняя зі смартфоном, компьютером та телевізором

 

 

 

 

Діагностика слуху: аудіометрія, тимпанометрія

Аудіометрія та тімпанометрія виконується досвідченими діагностами-аудіологами з використанням точного сучасного кліничного обладнання американскої компанії GSI. Обстеження слуху триває 30-40 хвилин.

2018-07-25