PClean

Каталог продукції для догляду за слуховими апаратами  (Франція)

Пропонуємо  універсальні пристрої для  догляду за слуховими апаратами та вкадками.  Спеціально розроблені для автоматичної чистки, сушки  та дезінфекції  будь якого слухового апарату.  Легкі та прості у використанні! Достатньо розмістити ваші слухові апарати в сушильну камеру і за короткий час вони будуть очищенні та підсушені. Щоденний догляд за допомогою цих пристроїв дозволяє зберегти відмінне звучання слухових апаратів, а також продовжити термін ефективної служби повітряно-цинковий батарейок.При своєчасному догляді, слуховий апарат значно рідше потребує ремонту і сервісного обслуговування, що підвищує задоволення у використанні. Країна виробник — Франція.

PerfectDry®

PerfectDry_AUDINELL(1)

 

 

 

 

 

 

Цей пристрій ретельно сушить слуховий апарат за допомогою нагрівального елементу , що значно подовжить термін роботи вашого слухового апарату.

Ціна сушильної камери Perfect Dry 1800 грн

 

PerfectDry QR®

Цей пристрій ретельно сушить слуховий апарат за допомогою струменю гарячого повітря, що значно прискорює процес сушки. Таким чином  термін роботи вашого слухового апарату подовжується.

Ціна сушильної камери Perfect Dry QR —  2280 грн

PerfectDry LUX®

Безымянный

 

 

 

 

 

 

Цей компактний пристрій  призначений для ретельної сушки усіх видів СА за допомогою потоку гарячого повітря і антибактеріальної обробки ультрафіолетом з усіх боків. Час сушки апаратів — 30 хв. Пристрій постійно підтримує температурний режим, має низьке споживання енергії, а також можливість підключити через USB кабель. Дуже легкий у використанні,  може служити, як коробка для зберігання  СА

Ціна сушильної камери Perfect Dry LUX —  3000 грн

PerfectDry LUX +

Цей компактний пристрій  призначений для ретельної сушки усіх видів СА за допомогою потоку гарячого повітря і антибактеріальної обробки ультрафіолетом з усіх боків. Час сушки апаратів — 30 хв. Пристрій постійно підтримує температурний режим, має низьке споживання енергії, а також можливість підключити через USB кабель. Дуже легкий у використанні,  може служити, як коробка для зберігання  СА .Відрізняється за розміром від Perfect Dry LUX.                                                                                               Perfect Dry LUX+ більший.

Ціна сушильної камери Perfect Dry LUX+ — 3360 грн

 

PerfectClean®

PClean

 

Унікальний пристрій з ультрафіолетовим випромінюванням для мийки, сушки та дезінфекції слухового  апарату Має три цикли обробки: 1 цикл  За допомогою спеціального антибактеріального  розчину забезпечує  видалення вушної сірки та будь яких забруднень з вушної вкладки; 2 цикл за допомогою потужного гарячого струменю повітря проводить процес сушки СА; 3 цикл  проводить антибактеріальну обробку ультрафіолетовим випромінюванням. Тривалість цілого циклу 2 год 30  хв.

Ціна сушильної камери             Perfect Clean — 5400 грн