Внутрішньовушні слухові апарати

Внутрішньовушні та внутрішньоканальні слухові апарати вигготовляються для всіх серій слухових апаратів Phonak, як початкового рівня функціональності Vitus+, так і найвищого класу – Phonak Virto. Однак потрібно зауважити, що у більшості випадків такі слухові апарати підходять людям з легким та середнім ступенем зниження слуху.

Внутрішньовушний слуховий апарат має корпус, що повторює конфігурацію вуха кожної людини, для якої він виготовляється. Завдяки цьому він щільно притуляється до внутрішньої поверхні вушного проходу, не відчувається у вусі,  і переважно є непомітний зовні. Виготовлення індивидуальних корпусів та монтування електронних компонентів слухових апаратів у центрі корекції слуху “Інфотон” виконується із застосуванням сучасних технологій лазерного сканування, 3D-дизайну и та 3D-друку швидко та з висоим рівнем точності.

Дизайн корпуса слухового аппарата

Завдяки технології лазерного сканування зліпка слухового проходу та використання спеціалізованого програмного забезпечення для проєктування, вдається створити слуховий апарат наименшого можливого розміру, що зовсім непомітний у вусі пацієнта та є зручним у носінні.

Корпус внутриушного слухового аппарата точно соответствует конфигурации уха конкретного человека.

Корпус внутрішньовушного слухового апарату точно відповідає конфигурації вуха конкретної людини, для якої він був виготовлений.

 

В центрах корекції слуху “Інфотон” можна замовити внутрішньовушний слуховий апарат серій Phonak Virto, Phonak Vitus+.
Ціни на слухові апарати можна дізнатись у прайс-листі. Також уточнюйте будь-ласка актуальну ціну, по телефону в салонах корекції слуху.
 
 

Приклад внутрішньовушного слухового апарата Phonak для правого вуха на 10 батарейці.

Телефон для консультацій 097 148 86 85
Також телефонуйте та пишіть у Viber 097 148 86 85