Вакансії

Вакансії в центрі корекції слуху «ІНФОТОН»:

Шановні колеги!

В наших салонах корекции слуху та в медичному центрі у Києві наявні такі вакансії:

Спеціаліст з налаштування слухових апаратів та систем КІ (на повну зайнятість 40 годин на тиждень або 20 один на тиждень) в головному мед. центрі, а також у філіях на Печерську та на вул. Богдана Хмельницького.

Аудіометрист — .спеціаліст з відповідною кваліфікаціею та досвідом роботы для філій на Печерську и на вул. Богдана Хмельницбкого  (на повну зайнятість 40 один на тиждень або 20 один на тиждень).

Адміністратор мед.центру, молодший адміністратор — (на повну зайнятість 40 один на тиждень або 20 один на тиждень) в головному мед. центрі, а також в філіях на Печерську та на вул. Богдана Хмельницького.

Помічник адміністратора, помічник інженера сервис-центру  — погодинна робота для студентів.

Спеціалист з отопластики з досвідом роботи в слуховому центрі, ортодонтії або ногтьовому сервісі. Вимагається выльне володіння комп’ютером.

Для підвищення Вашої кваліфікації та навчання слухопротезуванню слідкуйте будь-ласка за оголошеннями про наші навчальні семінари у рубриці Школа аудіології.

 Просимо Ваші резюме відравляти на е-mail — office@infoton.kiev.ua

Співробітництво:

Ми запрошуємо спеціалістів — сурдологів, аудиологів, компанії, що продають слухові апарати користувачам до співробітництва на ділерскій основі.

Інфотон забезпечує поставки слухових апаратов Phonak за партнерскими цінами, проводить навчання та консультування початківців та досвітчених спеціалистів щодо налаштування слухових апаратів, а також в окремих випадках забезпечує перспективних парнтерів обладнанням для діагностики слуху и налаштування слухових апаратів на льготних умовах.

Також ми надаємо партнерам примірочні слухові апарати у корисування в процесі складного підбору слухових апаратів пацієнту.

Телефонуйте у наш офіс у Києві менеджеру з работи з партнерами, пишіть office@infoton.kiev.ua