Phonak Audéo

Новий Phonak Audeo M

Marvel-colors

 

 

Mає неперевершену якість звуку. Має здатність напряму паруватись з мобільним телефоном як блю-тус гарнітура.

Вибирайте модель на одноразових батарейках або з підзарядкою на літій-іоному акумуляторі.

1539670315066

Здатний підзаряжатися, слуховий апарат Phonak Audéo B-R

Працює без батарейок, має літій-іонний елемент живленняя, що потребує зарядки від мережі 1 раз на добу.

Слуховий апарат без батарейок Phonak Audeo B-R

Безымянный

Phonak Audeo B-R

Що це таке?

Phonak Audeo B-R це перші апарати технології RIC (з виносним телефоном у вусі) мають вбудований літій-іонний акумулятор, який за одне повне заряджання забезпечує безперервну роботу апарату протягом 24 годин. Ця інноваційна технологія звільняє користувачів від потреби у користуванні маленькими та незручними одноразовими батарейками. Також, новий дизайн корпусу дозволяє апаратам бути  водостійкими та пилонепроникними!

Для чого це потрібно?

Завдяки акумулятору, вам не потрібно перейматися про те, що ви не можете замінити батарею, і весь час носити з собою додаткову одноразову батарею. Використання літій-іонного акумулятору,Packshot_Charger_Case_open_with_Audeo_B-R надає додаткові переваги у вигляді зниження зношення корпусу апарату, внаслідок стабільність роботи слухового апарату не залежить від заряду “сідаючої” батареї. Далі більше, прибравши з конструкції дверцята батарейного відсіку, ми покращили зносостійкість слухового апарату.    А вашому спеціалісту не доведеться витрачати дорогоцінний час консультації на роз’яснення як замінити батарею!

Як це працює?

Audeo B-R дуже простий у використанні. Просто дістаньте слуховий апарат з зарядного пристрою, на слуховому апараті  натисніть і утримуйте протягом 3 сек. кнопку, доти доки світловий індикатор не почне короткочасно блимати зеленим. Тепер ваш слуховий апарат увімкнено і він готовий до роботи! У кінці дня, просто помістіть апарати у зарядний пристрій. Як тільки апарати будуть вставлені у отвори зарядного пристрою, вони автоматично вимкнуться. Світловий індикатор буде повільно блимати зеленим вказуючи на процес заряджання. Як тільки індикатор буде горіти стабільним зеленим світлом то це вказує на те що апарати повністю заряджені і готови до роботи. Зазвичай час повного заряджання слухових апаратів становить 3 години.

 Ціни на слухові апарати Audeo B-R

Акція- знижка 30%  Audeo B-Direct

 ціна в грн.
Phonak Audeo B-Direct 90  – преміальний слуховий апарат з прямим спарюванням з телефоном 67 000

Технологія перезарядження Phonak Rechargeable

Врямя зарядки

 

В сучасному  слуховому апараті Audeo B-R використовується літій-іонна батарея, що заряджається один раз на добу

Платформа Phonak Belong ™ оснащена інноваційною літій-іонною батареєю, що перезаряджається. Вона була максимально зменшена для того щоб вбудувати її в слуховий апарат. Створений для покращення життя. Слухові апарати, що перезаряджаються звільняють користувачів від проблем з одноразовими батарейками, які є маленькими і не зручними у використанні. Тепер з акумуляторними апаратами користувач може насолоджуватися свободою і впевненістю, знаючи, що ці слухові апарати зручно заряджати і що вони готові служити протягом довгих днів … і, якщо необхідно, ночей.

 Головне:

– 24 години неперервного використання

– Найшвидший заряд, тривалий час роботи слухового апарату

– Легкий у використанні, ніяких турбот з одноразовими батарейками

 

Позитивні результати досліджень технології перезарядки  Phonak Rechargeable

 

У дослідженні приймали учпсть 2 країни (Франція та США), 4 місяці, 50 клінік, 800 слухових апаратів

Дослідження                                    Дослідження було проведено з метою вивчення задоволеності акумуляторними апаратами Phonak Найважливіші перевагиТри основні переваги, які були помічені користувачами:1.Легкість у  використанні 2.Ефективная продуктивність 3.Зарядка в будь-який момент Задоволені користувачіКористувачі висловили високу ступінь задоволення від акумуляторів і від швидкого часу зарядки. 9/10
Зарядний пристрій або батарейки?                                Для 84% користувачів більш простіше щодня заряджати апарат ніж міняти батарейки Додаткові перевагиМожливе використання акумуляторних слухових апаратів під час занять спортом, садівництва, будівництва і т.д. Корпус захищений від попадання пилу і бруду. Професійні рекомендації Рекомендували б ви акумуляторні слухові апарати іншим?9 з 10 спеціалістів відповіли: Так!

Варіанти зарядки

Зарядний пристрій Phonak

Зарядний пристрій, сушильна камера, твердий чохол для зберігання – усе в одному


Case

Phonak Power PackІдеально підходить для коротких поїздок, де джерело живлення недоступне.
Power
Phonak Міні-зарядний пристрій Найбільш компактний варіант зарядкиCharger

 

Ціни на зарядні пристрої                                  Ціна в грн.
Charger Case RIC 2250
Power Pack 1950
Mini Charger RIC 1500

Моделі слухових апаратів Phonak Audéo Q

Phonak Audeo Q

Сімейство Phonak Audéo Q налічує три моделі слухових апаратів, кожна з яких має повний набір функцій у мініатюрному корпусі. Телефон (ресивер) знаходиться беспосередньо у вушному проході, що дозволяє мати мініатюрний корпус за вухом, зберігаючи потужність та повну функциональність слухового апарату високого рівня.