Слухові апарати

Представляємо нове покоління систем корекції слуху від Phonak – Marvel

Нова платформа Marvel відображає нескінченне прагнення Phonak покращити якість почутого для користувачів слухових апаратів. Завдання, яке вирішує новий Marvel – поліпшити життя та відчуття благополуччя наших клієнтів, пропонуючи рішення з неперевершеною продуктивністю корекції слуху, розумінням мови і якістю звуку.

Це не просто прекрасний слуховий апарат. Це багатофункціональний Марвел.

95% специалистів з корекції слуху рекомендують Марвел своїм друзям.

Ось основні очевидні переваги слухових апаратів нової технологічної платформи Phonak Marvel:

- Вийняткова якість звуку з першого разу

- Краще розуміння мовлення в шумі

- Зменшення зусиль при прослуховуванні на фоні шуму

- Найвища якість потокового звуку з телефона, тощо

Чистий глибокий звук.

З того моменту, коли Ви вперше наділи слухові апарати Marvel,  Ви можете розраховувати на високу якість звуку. Ця технологія нового покоління Phonak розпізнає та автоматично адаптується для точної відповідності більшій кількості ситуацій, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 і Binaural VoiceStream Technology ™ у всіх моделях Ви можете насолоджуватися кращим розумінням мовлення в шумі та робити менше зусилль для прослуховування мови у  повсякденному житті.

Phonak Audéo Marvel зосереджується на тому, що клієнти очікують від першокласного слухового апарату – чіткий, багатий звук. У поєднанні з сучасними технологіями це – багатофункціональний слуховий апарат, що викликає любов з першого звуку.

Підключаються до смартфонів, телевізорів тощо

Phonak Audéo Marvel може підключатися безпосередньо до iOS, Android або інших телефонів з підтримкою Слуховий апарат з блютус підключенням до телефонуBluetooth®, а також до телевізора, використовуючи простий пристрій для підключення та відтворення, який називається Phonak TV Connector. Ваші клієнти можуть використовувати слухові апарати Marvel так само, як бездротові навушники для прослуховування телевізора, музики, електронних книг, подкастів тощо. Завжди мати найвищу якість звуку під час потокової передачі:

Підключення до різноманітної побутової електроніки

Слухові апарати використовуються як бездротові стерео навушники

Надзвичайно довге бездротове слухання завдяки технології AirStream

Дзвінок у режимі “вільні руки”

Ви можете насолоджуватися справжніми телефонними дзвінками у вільному доступі завдяки вбудованим мікрофонам у слухових апаратах. На дзвінки можна відповісти або відхилити їх просто натисканням кнопки на слуховому апараті, навіть якщо телефон знаходиться в іншій  кімнаті. Крім того, звукові повідомлення телефона (про смс, повідомлення в мессенджерах, тощо) можуть бути почутими через слухові апарати Marvel.

Нова потужна технологія підзарядки

Завдяки новій технології підзарядки Ви можете насолоджуватися необмеженим слуханням ібезпровідного звукового потококу  протягом дня. Слухові апарати Marvel швидко заряджаються, працюють цілий день і більше немає проблем з одноразовими батарейками.1539670315066

Більше немає проблем з заміною одноразових батарейок

Повний день слухання, включаючи потокове аудіо

Супер швидка зарядка

Акумулятор розрахований на 6 років

На даний час із покоління Marvel можна купити слухові апарати з винесеним телефоном Phonak Audeo M, завушні Bolero Marvel, cупер потужні Naida M та дитячі Sky Marvel.

Завушні cлухові апарати Phonak Bolero  .

Marvel-colorsДесятиліття нашого досвіду у розробках слухових апаратів призвели нас до створення такого слухового апарату, який враховує усі ваші індивідуальні потреби та  очікування.  Phonak Bolero M оснащений найсучаснішими технологіями та розроблений таким чином, щоб забезпечувати Вам безпроблемне прослуховування навіть у складній акустичній обстановці. Усе це – у естетично привабливому та зносостійкому корпусі.

 

 

Vitus+famPhonak Vitus и Phonak Vitus+ - нове покоління слухових апаратів базового рівня корекції слуху.

4-х и 6-ти канальні цифрові слухові апарати в новых стильных водо та брудо відштовхуючих корпусах, декілька режимів прослуховування, функції захисту від свисту, надто гучних звуків, шуму вітру. Вдосконалено автоматичні программи роботы нового процесора, гарні кольори корпусів, маленький розмір та невисока ціна.

 

Phonak Baseo Q

 Колекція слухових апаратів Baseo Q 5-15

Baseo Q 5-15

Недорогі слухові апарати, прості у використанні, мають приємне звучаннята наділені всіма базовими функціями платформи Quest.  Спробуйте Baseo Q – зазвичай він подобається з “першої примірки”.

Phonak Virto

Різновиди слухового апарата VirtoQ

Надійний та непомітний провідник у світ, що наповнений звуками.

Внутрішньовушні слухові апарати Phonak Virto V, що створені з урахуванням індивідуальних особливостей побудови Вашого вуха, забезпечать максимальний комфорт носіння. Ці слухові апарати – від маленьких до зовсім непомітних – представляють собою ідеальний баланс функціональности та естетики.

Naída B

Безымянный

Потужність, що здатна змінити життя.
Коли у Вас важка втрата слуху, навіть невеличке покращення чутності може мати величезне значення. Тому поява потужних слухових апаратів Phonak Naída B зі всіма передовими технологіями може стати подією, що здатна змінити Ваше життя.

Audéo B-R, Bolero B-R новітні слухові апарати для активних вимогливих людей з підзарядкою

Маленький корпус. Великі можливості. 

Нові слухові апарати з технологією внутрішньоканального телефона (RIC) Phonak Audéo Q   забезпечують чудову якість звучання та ефективність у будь-якій акустичній ситуації, якою б складною вона не була б. Ці слухові апарати практично непомітні за вухом та зручні у носінні.

Новий, здатний підзаряжатися, слуховий апарат Phonak Audéo B-R

Case

Phonak CROS


Fusion TIFF File
Phonak CROS – по-справжньому ефективне рішення для користувачів з одностороннім зниженням слуху. Phonak CROS пропонує рішение для односторонньої глухоти, незалежно від того є чи немає втрата слуха на другому вусі.

Phonak Sky

Sky-M-M

Нова колекція слухових апаратів спеціально для наймолодших пацієнтів.