Слухові апарати

Cерія завушних cлухових апаратів Phonak Bolero V .

ДесятБезымянныйиліття нашого досвіду у розробках слухових апаратів призвели нас до створення такого слухового апарату який враховує усі ваші індивідуальні потреби та  очікування.  Phonak Bolero V оздоблений найсучаснішими технологіями та розроблений таким чином щоб забезпечувати вам безпроблемне прослуховування навіть у складній акустичній обстановці. Усе це  у естетично привабливому та зносостійкому корпусі.

 

 

 

Phonak Baseo Q

 Колекція слухових апаратів Baseo Q 5-15

Baseo Q 5-15

Недорогі слухові апарати, прості у використанні, мають приємне звучаннята наділені всіма базовими функціями платформи Quest.  Спробуйте Baseo Q – зазвичай він подобається з “першої примірки”.

Phonak Virto

Різновиди слухового апарата VirtoQ

Надійний та непомітний провідник у світ, що наповнений звуками.

Внутрішньовушні слухові апарати Phonak Virto V, що створені з урахуванням індивідуальних особливостей побудови Вашого вуха, забезпечать максимальний комфорт носіння. Ці слухові апарати – від маленьких до зовсім непомітних – представляють собою ідеальний баланс функціональности та естетики.

Naída V

Безымянный

Потужність, що здатна змінити життя.
Коли у Вас важка втрата слуху, навіть невеличке покращення чутності може мати величезне значення. Тому поява потужних слухових апаратів Phonak Naída V зі всіма передовими технологіями може стати подією, що здатна змінити Ваше життя.

Audéo B-R, Audeo Q

Audeo Q

Маленький корпус. Великі можливості.
Нові слухові апарати з технологією внутрішньоканального телефона (RIC) Phonak Audéo Q   забезпечують чудову якість звучання та ефективність у будь-якій акустичній ситуації, якою б складною вона не була б. Ці слухові апарати практично непомітні за вухом та зручні у носінні.

Новий, здатний підзаряжатися, слуховий апарат Phonak Audéo B-R

Case

Phonak CROS


Fusion TIFF File
Phonak CROS – по-справжньому ефективне рішення для користувачів з одностороннім зниженням слуху. Phonak CROS пропонує рішение для односторонньої глухоти, незалежно від того є чи немає втрата слуха на другому вусі.

Phonak Sky

Барви дитячих слухових апаратів Sky

Нова колекція слухових апаратів спеціально для наймолодших пацієнтів.

 

 

 

 

Колекція слухових апаратів попередніх поколінь Phonak Spice