Слухові апарати

Завушні cлухові апарати Phonak Bolero V .

ДесятБезымянныйиліття нашого досвіду у розробках слухових апаратів призвели нас до створення такого слухового апарату, який враховує усі ваші індивідуальні потреби та  очікування.  Phonak Bolero V оснащений найсучаснішими технологіями та розроблений таким чином, щоб забезпечувати Вам безпроблемне прослуховування навіть у складній акустичній обстановці. Усе це – у естетично привабливому та зносостійкому корпусі.

 

 

 

Vitus+famPhonak Vitus и Phonak Vitus+ - нове покоління слухових апаратів базового рівня корекції слуху.

4-х и 6-ти канальні цифрові слухові апарати в новых стильных водо та брудо відштовхуючих корпусах, декілька режимів прослуховування, функції захисту від свисту, надто гучних звуків, шуму вітру. Вдосконалено автоматичні программи роботы нового процесора, гарні кольори корпусів, маленький розмір та невисока ціна.

 

Phonak Baseo Q

 Колекція слухових апаратів Baseo Q 5-15

Baseo Q 5-15

Недорогі слухові апарати, прості у використанні, мають приємне звучаннята наділені всіма базовими функціями платформи Quest.  Спробуйте Baseo Q – зазвичай він подобається з “першої примірки”.

Phonak Virto

Різновиди слухового апарата VirtoQ

Надійний та непомітний провідник у світ, що наповнений звуками.

Внутрішньовушні слухові апарати Phonak Virto V, що створені з урахуванням індивідуальних особливостей побудови Вашого вуха, забезпечать максимальний комфорт носіння. Ці слухові апарати – від маленьких до зовсім непомітних – представляють собою ідеальний баланс функціональности та естетики.

Naída V

Безымянный

Потужність, що здатна змінити життя.
Коли у Вас важка втрата слуху, навіть невеличке покращення чутності може мати величезне значення. Тому поява потужних слухових апаратів Phonak Naída V зі всіма передовими технологіями може стати подією, що здатна змінити Ваше життя.

Audéo B-R, Bolero B-R новітні слухові апарати для активних вимогливих людей з підзарядкою

Маленький корпус. Великі можливості. 

Нові слухові апарати з технологією внутрішньоканального телефона (RIC) Phonak Audéo Q   забезпечують чудову якість звучання та ефективність у будь-якій акустичній ситуації, якою б складною вона не була б. Ці слухові апарати практично непомітні за вухом та зручні у носінні.

Новий, здатний підзаряжатися, слуховий апарат Phonak Audéo B-R

Case

Phonak CROS


Fusion TIFF File
Phonak CROS – по-справжньому ефективне рішення для користувачів з одностороннім зниженням слуху. Phonak CROS пропонує рішение для односторонньої глухоти, незалежно від того є чи немає втрата слуха на другому вусі.

Phonak Sky

Барви дитячих слухових апаратів Sky

Нова колекція слухових апаратів спеціально для наймолодших пацієнтів.

 

 

 

 

Колекція слухових апаратів попередніх поколінь Phonak Spice