Phonak Dalia

Це найкраще поєднання ціни та якості у класі апаратів, що не мають безпровідних функцій.
Слухові апарати Phonak Dalia придатні для використання у випадках як легкої, так і глибокої втрати слуху в будь-яких аудіометричних конфігураціях.

слуховой аппарат Далия ( Phonak Dalia) q

Переваги Phonak Dalia:

Ви отримаєте можливість почути всі звуки життя. Насолоджуйтесь знову, почувши як сміються діти, що граються поруч. Як солодко співає пташка навесні. Ви можете чути та чітко розуміти мову людини з дуже високим голосом, наприклад маленької дитини. Ексклюзивний винахід Phonak – технологія SoundRecover дозволяє Вам насолоджуватися усім спектром звуків життя.

Впевнене спілкування.

Ви можете приймати активну участь у розмові у приміщенні ресторану, де досить галасливо. Можете чути розмову у салоні авто або поїзду. Іноваційна технологія Phonak UltraZoom допоможе розібрати слова навіть на фоні значного фонового шуму.

Диапазон настройки слуховых аппаратов Phonak Dalia

Діапазон налаштування слухових апаратів Phonak Dalia

 

Ніякого свисту у вусі. Ви напевне чули цей надокучливий свист, який може створювати слуховий апарат за деяких обставин. Завдяки технології Phonak WhistleBlock це явище залишилось у минулому.

Не бійтеся дощу або сонця. Сміліво виходьте на дощ. Розслабляйтеся на пляжі. Займайтеся фізичними вправами у спортивному залі. Phonak Dalia M H2O з іі водонепроникними та пило захиcними властивостями дозволяє Вам займатися тим, що Вам подобається без обмежень.

Максимальний вибір модифікацій та комфорт. Phonak Dalia випускається у 7 різних модифікаціях, починаючи з надзвичайно маленьких та непомітних внутрішньовушних апаратів до надзвичайно стильних завушних моделей, що дає можливість знайти рішення у широкому спектрі ступенів втрати слуху та враховувати Ваші особисті вподобання.

І звичайно ж, не можемо не згадати дуже важливий параметр — приваблива ціна, найкраща на ринку України для слухових апаратів такого класу, якості і набору функцій. (Див. прайс-лист)