High –tech Ceramic

High –tech Ceramic

Audéo S Smart

Розкіш відчуттів. Прозорий звук

Вперше переваги високотехнологічної кераміки доступні користувачам слухових апаратів. Окрім аерокосмічної галузі, цей матеріал широко використовується для створення споживчих товарів класу люкс та у медичній галузі. Сьогодні Phonak радий представити Вашій увазі Audéo S Smart у керамічному корпусі

Блиск без подряпин

Серед найбільш популярних матеріалів, використовуваних при створенні високотехнологічних продуктів , кераміка зарекомендувала себе як один із найстійкіших до зносу та естетичних. Високотехнологічна кераміка має унікальні властивості, які надихнули інженерів Phonak  на створення особливо стійких і міцних до подряпин корпусів, сяйво яких не тьмяніє з роками.

Комфорт відчуття

Керамічний корпус ставить апарати Phonak в один ряд із споживчими товарами класу люкс та робить серйозну заяву на технологічне лідерство. Ідеально відполірований корпус з глибоким чорним блиском, приємний на дотик та безумовно комфортний при носінні за вухом. Прохолодний при першому дотику, корпус швидко приймає температуру тіла,при цьому запобігаючи роздратуванню чутливої шкіри за вухом. Він абсолютно гіпоалергенний  та підходить  для будь-якого типу шкіри.

Функціональність Spice

У керамічному корпусі приховується найпотужніший на сьогоднішній день мікропроцесор для обробки звуку – ця безпрограшна комбінація доступна для апаратів Audéo S Smart IX та V. Безсумнівно, навіть найвибагливіші  клієнти будуть вражені набором функцій та перевагами нового, у прямому сенсі високотехнологічного апарату  Phonak.