Приголомшливе поєднання дизайну та технології Spice

Audéo S поєднує у собі найсучасніші технології та три вражаючих дизайна, які були відзначені престижними нагородами. Іншими словами, ми додали гостроти до портфоліо Audéo. Технологія Spice у слухових апаратах  Audéo S – це вражаючий набір нових функцій в уже відомих Вам стильних  та на диво маленьких корпусах.

Audéo S надає найширші можливості вибору – для самих різних потреб наших клієнтів. Кожна з трьох моделей серії Audéo S доступна у трьох рівнях функціональності та трьох цінових категоріях. Крім того, відтепер доступні три варіанта зовнішніх ресиверів : стандартний, потужний та новий надпотужний. Така проста формула 3х3х3 надає 27 різноманітних конфігурацій – для будь якого образу життя, бюджету та широкого діапазону втрати слуху.

Audéo S це колекція стильних та крихітних слухових апаратів, які володіють достатньою потужністю, гнучкістю та надійністю, щоб відповідати практично будь яким потребам слуху та образу життя.

3х3х3. Повний ряд апаратів с технологією CRT.

Більше надійності та комфорту

Спеціальне нанопокриття захищає моделі Audéo S від вологи та поту для  більш надійної та довгої роботи апаратів.  Нова конструкція батарейного відсіку виключає неправильну установку або зміщення батареї. Удосконалена кнопка перемикання програм\гучності дозволяє користувачу отримувати чітке тактильне підтвердження у відповідь на свої дії.

Правильний вибір хReceiver

Широкий вибір стандартних та індивідуальних вкладишів дозволяє задовольнити потреби кожного клієнта. У доповнення до стандартного і потужного ресивера Audéo S представляє новий супер потужний ресивер. Його вражаючі електроакустичні характеристики: посилення 69 дБ, потужність 133 дБ ( імітатор вуха) – значно розширюють діапазон для налаштування Audéo S, дозволяючи компенсувати втрати слуху від легкого до глибокого ступеню. Для того, щоб домогтися найменшого розміру та найбільш щільного розташування у вусі, для супер потужного хReceiver був розроблений спеціально твердий Shell.

Audéo S YES

Прогресивний дизайн та свобода безпровідного підключення

Audéo S YES виправдовує будь-які очікування та ідеально поєднується з будь-яким способом життя. Він поєднує у собі непомітність, прогресивний дизайн та найвищу продуктивність, володіючи, у тому числі унікальним безпровідними та бінауральними функціями.  Audéo S YES, що випускається у 17ти яскравих кольорах, стане найкращим вибором для клієнтів, які цінують унікальний стиль та люблять висловлювати свою індивідуальність.

Audéo S YES  доступний в 17  кольорових комбінаціях:

Бежевий
Джинс
Затемнення
Кадилак

 

 

 

 

Коштовний метал
Крем-брюле
Лавина
Оксамит

 

 

 

 

Піно Нуар
Пристрасть
Салат
Сіро коричневий

 

 

 

 

Сонячний спалах
Теракотова глазур
Червоне дерево
Червоний-мак

 

 

 

 

Черная класика

 

 

 

 

Audéo S MINI

Крихітний та автоматичний – можна надягти і забути про нього.

Audéo S MINI, самий мініатюрний слуховий апарат Phonak, — ідеальний вибір для користувчів, які цінують естетичність понад усе. Audéo S MINI відрізняється розширеними акустичними можливостями надмініатюрними розмірами та простотою використання. Він поєднує  у собі непомітність та неперевершений стиль, дивуючи користувачів оригінальною формою корпуса і широкою гамою кольорів.  Audéo S MINI працює повністю автоматично.

Audéo S SMART

Яскравий стиль, зручне управління та свобода безпровідного підключення

Audéo S SMART- найсучасніший слуховий апарат з виносним ресівром. Один із найменших апаратів Phonak, він повністю зникає за вухом та при цьому ще й володіє повним набором безпровідних функцій. Audéo S SMART вражає своїми абсолютно новими бінауральними та адаптивними функціями. Управляти роботою апарата можна з допомогою кнопки на корпусі або пульта дистанційного керування. Спеціально для моделей Audéo S SMART IX  та V був ексклюзивно розроблений новий керамічний корпус.

Audéo S SMART доступний в 12 кольорових комбінаціях:

Пляж/Бежевий
Доступний для Audeo S MINI, Audeo S SMART
Срібна тінь
Доступний для Audeo S MINI, Audeo S SMART
Чорна кераміка
Доступний для Audeo S SMART IX и V
Мокко/Сіро коричневий
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Червоний чілі
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Оливковий
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Синій океан
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Темна круча/Сірий
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Північ/Чорний
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Лід/Сірий
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Шоколад/коричневий
Доступній для Аudeo S MINI Audeo S SMART
Хмаринка/Сірий
Доступний для Аudeo S MINI Audeo S SMART

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

High –tech Ceramic

Audéo S Smart

Розкіш відчуттів. Прозорий звук

Вперше переваги високотехнологічної кераміки доступні користувачам слухових апаратів. Окрім аерокосмічної галузі, цей матеріал широко використовується для створення споживчих товарів класу люкс та у медичній галузі. Сьогодні Phonak радий представити Вашій увазі Audéo S Smart у керамічному корпусі

Блиск без подряпин

Серед найбільш популярних матеріалів, використовуваних при створенні високотехнологічних продуктів , кераміка зарекомендувала себе як один із найстійкіших до зносу та естетичних. Високотехнологічна кераміка має унікальні властивості, які надихнули інженерів Phonak  на створення особливо стійких і міцних до подряпин корпусів, сяйво яких не тьмяніє з роками.

Комфорт відчуття

Керамічний корпус ставить апарати Phonak в один ряд із споживчими товарами класу люкс та робить серйозну заяву на технологічне лідерство. Ідеально відполірований корпус з глибоким чорним блиском, приємний на дотик та безумовно комфортний при носінні за вухом. Прохолодний при першому дотику, корпус швидко приймає температуру тіла,при цьому запобігаючи роздратуванню чутливої шкіри за вухом. Він абсолютно гіпоалергенний  та підходить  для будь-якого типу шкіри.

Функціональність Spice

У керамічному корпусі приховується найпотужніший на сьогоднішній день мікропроцесор для обробки звуку – ця безпрограшна комбінація доступна для апаратів Audéo S Smart IX та V. Безсумнівно, навіть найвибагливіші  клієнти будуть вражені набором функцій та перевагами нового, у прямому сенсі високотехнологічного апарату  Phonak.