Naida MarvelPhonak Naída™ 

Найнадійніший cупер потужний слуховий апарат, що оснащений блю-тус для телефонних дзвінків в режимі hands-free та підключення зовнішнього передавача Роджер без додаткового приймача, напряму.

Потужний чистий звук

Слухові апарати Naida розпізнають мовний звук і автоматично пристосовуються, щоб точно відповідати більшому числу ситуацій прослуховування, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 та Binaural VoiceStream Technology ™, Ви зможете насолоджуватися кращим розумінням мови у шумі за допомогою Roger, а також з меншими зусиллями прослуховування та з меншою напругою слухати мову у шумі.

Діапазон підсилення слухового апарата Phonak M-SP
Діапазон підсилення слухового апарата Phonak NaidaM-SP

Потужне рішення проблем зі слухом!

Можливість приймати участь у  більшості життєвих розмов!

1

Інженери компанії Phonak знають, що добре чути і розуміти співрозмовника у будь-яких ситуаціях- це саме те, чого ви чекаєте від слухових апаратів.

Іноваційний слуховий апарат Naida від Phonak розроблено так, щоб покращити сприйняття та  розбірливість звуків, що є дуже важливими у вашому щоденному житті.

Комбінація слухового апарату з бездротовою системою Roger робить розуміння мовлення у шумному середовищі та на відстані  на 62% краще ніж у людей з нормальним слухом. Найсучасніші технології дають вам можливість приймати участь у більшості життєвих розмов.

 

Pic_Object_Dragonfly07_Office

 

 

Отримуйте насолоду від ще більшої кількості моментів які для вас є важливими!

2

 

 

Слуховий апарат Naida має підсилену потужність та покращений вигляд у поєднанні з новаторськими технологіями, що спрямовані на покращення сприйняття та розуміння мови. Завдяки більшій потужності і тоншому корпусу, ви маєте можливість носити менший за розміром, але надпотужний за можливостями слуховий апарат.

3

 

 

 

 4

Почути більше, ніж можна уявити

Naida це потужний слуховий апарат від Phonak, що подарує вам абсолютно новий рівень прослуховування.

За рахунок збільшення доступу до високочастотних звуків покращується загальна чутність, при цьому  зберігається надзвичайна якість звуку.

Завдяки удосконаленому зовнішньому вигляду слухового апарату  Naida ще більше людей зможуть користуватися маленьким та непомітним пристроєм.

Доступний у різноманітних кольорах, тому слуховий апарат Naída  є настільки ж унікальний, як і Ви.

Слухові апарати Phonak Naída можна легко підключити до усіх цих мультимедійних пристроїв. Широкий вибір запантентованих цифрових бездротових аксесуарів. Це дозволить Вам спілкуватись, дзвонити і слухати без зайвих проблем.

Звучання Вашого життя

Де б Ви не знаходились, щоб Ви не робили, Ви завжди бажаєте чути, розуміти сказане і відчувати себе впевнено.

Ми робимо усе, щоб виправдати Ваші очікування, – щоб Ви могли не тільки чути, але й розуміти сказа-не у будь-якій акустичній ситуації, якою б склад-ною вона не була.

Інноваційні технології слухових апаратів сімейства Phonak Naída Q пропонує цілий спектор унікальних можливостей, які зроблять звучання Вашого життя повноцінним.

Сімейний сніданок | Розмова по телефону | Вечеря в улюбленому ресторані | Подорож на автомобілі | Відпочинок на природі | Прослуховування музики | Ділова зустріч | Спілкування в колективі | Перегляд телевізора 

Pic_Object_Butterfly_Office

Життя і дії

Ми з розумінням відносимося до потреб тих, хто покладається на наші знання, ідеї та піклування. Творчо долаючи технологічні обмеження, ми розробляємо інноваційні рішення, котрі допомагають людям почути та відчути в повній мірі багатство звукового діапазону життя.Pic_Object_Bubbles_Office

Спілкуйтесь вільно. З впевненістю. Без обмежень. Життя в дії.5 

 


Pic_Object_Robin_Office