Phonak Naida

Naida MarvelPhonak Naída™ M

Найнадійніший cупер потужний слуховий апарат, що оснащений блю-тус для телефонних дзвінків в режимі hands-free та підключення зовнішнього передавача Роджер без додаткового приймача, напряму.

Потужний чистий звук

Слухові апарати Marvel розпізнають мовний звук і автоматично пристосовуються, щоб точно відповідати більшому числу ситуацій прослуховування, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 та Binaural VoiceStream Technology ™, Ви зможете насолоджуватися кращим розумінням мови у шумі за допомогою Roger, а також з меншими зусиллями прослуховування та з меншою напругою слухати мову у шумі.

Діапазон підсилення слухового апарата Phonak M-SP

Діапазон підсилення слухового апарата Phonak NaidaM-SP

Потужне рішення проблем зі слухом!

Можливість приймати участь у  більшості життєвих розмов!

1

Інженери компанії Phonak знають, що добре чути і розуміти співрозмовника у будь-яких ситуаціях- це саме те, чого ви чекаєте від слухових апаратів.

Іноваційний слуховий апарат Naida B від Phonak розроблено так, щоб покращити сприйняття та  розбірливість звуків, що є дуже важливими у вашому щоденному житті.

Комбінація слухового апарату з бездротовою системою Roger робить розуміння мовлення у шумному середовищі та на відстані  на 62% краще ніж у людей з нормальним слухом. Найсучасніші технології дають вам можливість приймати участь у більшості життєвих розмов.

 

Pic_Object_Dragonfly07_Office

 

 

 

 

Отримуйте насолоду від ще більшої кількості моментів які для вас є важливими!

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слуховий апарат Naida B має підсилену потужність та покращений вигляд у поєднанні з новаторськими технологіями, що спрямовані на покращення сприйняття та розуміння мови. Завдяки більшій потужності і тоншому корпусу, ви маєте можливість носити менший за розміром, але надпотужний за можливостями слуховий апарат.

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 4

Почути більше, ніж можна уявити

Naida B це потужний слуховий апарат від Phonak який вам подарує абсолютно новий рівень прослуховування.

За рахунок збільшення доступу до високочастотних звуків покращується загальна чутність, при цьому  зберігається надзвичайна якість звуку.

Завдяки удосконаленому зовнішньому вигляду слухового апарату  Naida B ще більше людей зможуть користуватися маленьким та непомітним пристроєм.

Доступний у різноманітних кольорах, тому слуховий апарат Naída B  є настільки ж унікальний, як і ви

Q1 Petrol

 

P1 Sand Beige

P3 Sandalwood

P7 Graphite Gray

P9 Ruby

P6 Silver Gray

01 Beige

P2 Amber Beige

P5 Champagne

P4 Chestnut

P8 Velvet Black

 Слуховий апарат Naída B доступний у трьох моделях для різних ступенів втрати слуху. Спеціаліст зі слухопротезування  порадить вам модель та рівень функціональності, що максимально буде відповідати вашим потребам.

Naída V-RIC

Naída B-RIC

Від слабкої до важкої втрати слуху

Батарея: 13

Naída V-SP

Naída B-SP

Від помірної до глибокої втрати слуху

Батарея: 13

Naída V-UP

Naída B-UP

Від важкої до глибокої втрати слуху

Батарея: 675

 

 

Phonak Naida Q

Потужність здатна змінити життя

 

 

 

Розуміти все

Насолоджуйтесь сміхом, голосами дітей та шелестом листя під ногами. Тонкі звукові відтінки життя знову відкриють Вам радість сприйняття звуку.

Phonak Naída Q володіє унікальними перевіреними технологіями, котрі перевершать Ваші очікування.

SoundRecover – слухайте і розумійте більше кожного дня
Повертає можливість чути високі звуки, такі як спів пташок, дитячі голоси та дзвінок у двері.

Pic_Object_Music_Notes_01_Office

 

 

Розуміти де завгодно

Phonak Naída Q допомагає Вам чути і розуміти в са-мих складних акустичних ситуаціях.

Вловлювати голоси з обох сторін

Наша унікальна технологія Binaural VoiceStream TechnologyTM визначає мовний сигнал і забезпечує його чутність обома вухами. Це означає, що Ви будете розуміти мову краще в будь-якому звуковому оточенні.

«Мова під час вітру» – насолоджуйтесь спілкуванням навіть у вітряний день
Шум вітру дуже заважає користувачам слухових апаратів комфортно чути і розуміти мову. З новою функцією «Мова під час вітру» слухові апарати Naída Q дозволяють Вам чути і розуміти співрозмовника навіть тоді, коли дме вітер.

auto StereoZoom – чути єдиний голос в галасли-вому натовпі
Функція auto StereoZoom активується автоматично, коли шум досягає такого рівня, що розуміння однієї людини в натовпі стає неможливим. Таким чином, Ви зможете зосередитись на тому голосі, який Ви хочете почути.

DuoPhone – спілкуватись по телефону стало на-багато легше
Як тільки Ви піднесете слухавку до вуха, голос співрозмовника буде автоматично передаватися в інше вухо. Результат – чудова якість звуку і комфортне розуміння співрозмовника.

Pic_Object_Kite_Office

Розуміти с комфортом

Phonak Naída Q володіє багатьма функціями, що можуть задовольнити Ваші потреби, ефективно усуваючи небажані звуки.

WhistleBlock – для сприйняття звуку без подраз-нюючих факторів
Усуває свист, щоб Ви змогли насолоджуватись сприйняттям звуку.

NoiseBlock – для більш комфортного сприйнят-тя звуку в шумному середовищі
Знижує рівень фонових звуків, наприклад, шум ву-личного руху, гудіння вентилятора, не впливаючи на загальне сприйняття.

Зроблено спеціально для Вас
Стиль і колір
Phonak Naída Q – найповніше і найрізноманітніше портфоліо потужних слухових апаратів. В нього входять різноманітні моделі, в т.ч. мініатюри Naída Q RIC, з волого- і пилозахисними корпусами, які гарантують надійність роботи апарату у найрізно-манітніших ситуаціях. Додаткова опція Power SlimTube (тонкостінна трубка для потужних слухових апаратів), при наявності аудіологічних показань, вагомо підвищує косметичність слухового апарату і комфорт при його носінні050-0135_Q1_Naida_Q_SP_Power_SlimTube_Earmold_without_Logo.

 

 

 

 

 

 

 

Нова різноманітна кольорова палітра Phonak Naída Q яка включає різні відтінки шкіри і волосся, а також сучасні і веселі кольорові рішення, що задовольнять потреби самих вимогливих користувачів.

Відтінки шкіри та волосся

Пісок

Пісок

Янтар

Янтар

Сандал

Сандал

Каштан

Каштан

Шампань

Шампань

Срібло

Срібло

Чорний оксамит

Чорний оксамит

 

 

 

 

 

 

Чорний оксамит

Чорний оксамит

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Сучасні відтінки

Рубін

Антрацит

 

 

 

 

 

 

       Забавні відтінки

Прозорий

Прозорий

Прозорий бузковий

Прозорий бузковий

Прозорий синій

Прозорий синій

Бежевий

Бежевий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підключайтесь і спілкуйтесь

Життя в сучасному інтерактивному світі мобільних телефонів, компютерів, телевізорів, ігрових приставок та МР3-плеєрів може стати проблемою, якщо Ви користуєтесь слуховим апаратом.

Слухові апарати Phonak Naída Q можна легко підключити до усіх цих мультимедійних пристроїв. Широкий вибір запантентованих цифрових без-дротових аксесуарів дозволить Вам спілкуватись, дзвонити і слухати без зайвих проблем.

Phonak ComPilot – бездротовий інтерфейс за допомогою якого можна підключити слухові апарати до різних комунікацій та мультимедійних пристроїв.

Phonak RemoteMic – разом з ComPilot усуває зайвий шум під час спілкування, особливо якщо Ваш співрозмовник знаходиться на деякій відстані від Вас.

Phonak TVLink S – за допомогою бездротового зв’язку передає стереозвучання телевізора безпосередньо до Ваших слухових апаратів

3

 

4

 

 

 

Звучання Вашого життя

Де б Ви не знаходились, щоб Ви не робили, Ви завжди бажаєте чути, розуміти сказане і відчувати себе впевнено.

Ми робимо усе, щоб виправдати Ваші очікування, – щоб Ви могли не тільки чути, але й розуміти сказа-не у будь-якій акустичній ситуації, якою б склад-ною вона не була.

Інноваційні технології слухових апаратів сімейства Phonak Naída Q пропонує цілий спектор унікальних можливостей, які зроблять звучання Вашого життя повноцінним.

Сімейний сніданок | Розмова по телефону | Вечеря в улюбленому ресторані | Подорож на автомобілі | Відпочинок на природі | Прослуховування музики | Ділова зустріч | Спілкування в колективі | Перегляд телевізора 

Pic_Object_Butterfly_Office

Життя і дії

Ми з розумінням відносимося до потреб тих, хто покладається на наші знання, ідеї та піклування. Творчо долаючи технологічні обмеження, ми розробляємо інноваційні рішення, котрі допомагають людям почути та відчути в повній мірі багатство звукового діапазону життя.Pic_Object_Bubbles_Office

Спілкуйтесь вільно. З впевненістю. Без обмежень. Життя в дії.5 

 


Pic_Object_Robin_Office