Vitus, Vitus+ — слухові апарати Phonak базового рівня корекції слуху

Phonak Vitus — слухові апарати базового рівня корекції слуху — цифрові чотирьох-канальні сучасні завушні слухові апарати в стильних вологотривких корпусах. Такі апарати доступні в 4 модифікаціях — від маленької моделі для середнього ступеню зниження слуху Vitus BTE micro, гарної та універсальної моделі Vitus BTE P (на 13 батарейці) аж до ультра потужного слухового апарата Vitus BTE UP на 675 батарейці.

  • Vitus P

Ціни на ці апарати є помірними — 9600 грн. За умови придбання 2-х апаратів надається знижка 5-10%.

 

Ціна може мінятися у відповідності до курсу швейцарського франка до гривні. Уточнюйте ціну по телефону або  на особистому візиті.

Phonak Vitus + — слухові аппарати выще базового рівня корекції слуху — цифрові 6-ти канальні сучасні завушні слухові апарати в стильних вологотривких корпусах, а також  внутрішньовшніу непомітні слухові апарати. Вони наділені декількома режимами прослуховування, а також функцією SoundRecover для чутності високочастотних звуків, дитячих та жіночих голосів, функціями для поліпшення розбірливості мови, особливо у шумній обстановці.

Такі апарати доступні у 5 модифікаціях — від найменшої  моделі з виносним телефоном (Vitus RIC на 312 батарейке), маленької моделі для середнього ступеню зниження слуху Vitus+ BTE micro, гарної та универсальної моделі Vitus+ BTE P (на 13 батарейці) аж до ультра потужного слухового аппарата Vitus+ BTE UP на 675 батарейці.

А також користувачі з середнім зниженням слуху можуть обрати непоміітний слуховий апарат Vitus+ ITE, що розташовується у слуховому каналі вуха.

Ціни на ці апарати — від 13450 грн. За умови придбання 2-х апаратів надається знижка 5-10%.

Ціна може мінятися у відповідності до курсу швейцарського франка до гривні. Уточнюйте ціну по телефону або  на особистому візиті.