Phonak Cassia

Насолода від звучання ще ніколи не була такою доступною 

Навіть клієнти, які підходять до вибору слухових апаратів суто прагматично, високо цінують яскравий дизайн та функціональність, що засновані на найсучасніших досягненнях техніки. І це далеко не всі переваги якими володіє Phonak Cassia – аппарат базового классу платформи Spice.

Технологія Spice

Переваги технології Spice роблять Phonak Cassia лідером свого класу. Ретельно продуманий набір корисних функцій зробить повсякденне використання апарата легким та зручним, де б ви не знаходилися.

Більше звуків

Доступ до повного спектру звуків – це не розкіш, а необхідність. Це правило Phonak поклав в основу всіх апаратів колекції Spice, і ця модель базового класу яскравий тому приклад.

Phonak Cassia розширяє доступний діапазон звучання за допомогою функції SoundRecover. Крім того, функції WhistleBlock та UltraZoom – вагомі аргументи Phonak Cassia на користь комфорту при щоденному використанні апарату.

Більше ідей

Phonak Cassia – це широка гама моделей та кольорів з повним доступом до безпровідних технології, яка відповідає сьогоднішнім вимогам без жодних компромісів!