Cлухові апарати компанії Phonak

Cерія cлухових апаратів компанії Phonak – SPICE+.

На платформі Spice розроблена  серія досконалих апаратів для ідеального звучання Ambra; серяя Cassia – 6-ти канальні слуховые аппараты з добриим звучанням за доступною ціною; серія стильних та непомітних 16-ти канальних слухових апаратів Solana,  нові моделі знаменитої серії потужнх слухових апаратів для глибокої втратри слуху та глухоти Naidа S, що визнаний кращим слуховим апаратом для дітей, а також 4-х канальні слухові апарати з дуже привабливою ціною Dalia. В кожному класі слухових апаратів є модель у вологозахищеному корпусі – слуховий апарат  Phonak Ambra, Solana, Cassia, Dalia,  в назві якоого є приставка Н2О.

Практично у всіх серіях пропонуються завушные та внутрішньовушні модификації слухових апаратів.

Дивитись прайс-лист.

Порівняльна таблиця функціональных можливостей слухових апаратів різних серій на платформі Spice+.

Принципи роботи слухового апарату Фонак в різноманітних звукових ситуаціях закладені в його “мозок” – операційну систему AutoSence OS. Дивіться відео про те як слуховий апарат Phonak адаптується до тихої обстановки у приміщенні, що він робить в умовах мови у шумі, луни у тиші та в галасі, в гулкому приміщенні, на відкритому повітрі, в умовах багатоголосного звучання, коли звучить музика або коли виникає шум транспорту, ремонтних рабіт… та в багатьох інших із 200 можливих ситуацій.

Слухові апарати компанії Фонак на технологічній платформі SpiceНовый логотип Фонак

Попередня платформа Spice+  у свій час зробила черговий крок вперед у динамічному управлінні тихими акустичними ситуаціями. Завдяки цій платформі звучання стало ще більш якісним, сприйняття звуку при першому надяганні слухового апарату – більш комфортним, налаштування – без зайвих зусиль, чудове звучання стало безперервним.

На сьогодні переваги платформи Spice+ доступні у всіх слухових апаратах Phonak Spice: Naida S, Phonak Ambra, Phonak Cassia,  Audo S,  Phonak Solana і Phonak Dalia.

Naida S

З появою  Naida  сотні тисяч людей із значною втратою слуху отримали доступ  до багатого світу звуків. Наразі, з Naida S ,Phonak у черговий раз підняв планку у залученні новітніх технологій в  сегменті потужних слухових апаратів. Так що, незалежно від віку, способу життя або бюджету, насолода звучання може бути доступною для кожного, кожен день, з одною з моделей  Naida S . Кращий слух. Перевірена надійність. Нова технологія Spice.

 Тепер Ви можете чути ще краще

Функції ,які початково зробили Naida першою у свому класі, були покращені ще більше. Дізнайтеся про нові успіхи, досягнуті у покращенні наших найбільш важливих функцій, таких як SoundRecover та WhistleBlock.

Адаптивна та інтелектуальна взаємодія з користувачем

Naida S використовує потужні та адаптивні інструменти, що дозволяють  адаптуватися до кожного звуку.

Пакет потужних функцій

Naida S реалізує потужний пакет нових та покращених функцій, за допомогою яких набагато легше, ніж будь – коли раніше, почути більш широкий спектр звуків при складних умовах.

Значна втрата слуху може широко варіюватися у залежності від ступеню та конфігурацій. Саме цьому Naida S була розроблена для того, щоб бути універсальною.

Розширене портфоліо для насолоди звучання

Портфоліо  Naida S вміщує  у себе багато конфігурацій для різних рівнів втрати слуху- від помірних до важких. Воно пропунує як SuperPower (SP) так і UltraPower (UP) моделі у класичному дизайні Naida.  Для вирішення різноманіття індивідуальних проблем, Naida S надає комплексні але прості варіанти, та доступна у трьох рівнях ціни та продуктивності.

В ідеальному світі, кожен бажає та заслуговує на самий маленький слуховий апарат. Але для тих, хто має глибокий ступінь втрати слуху, необхідно інше рішення і це – Naida S UP. Потужність для чудового звучання – це набагато більше ніж просто цифри на аркуші паперу. Великий ресивер у моделі UP означає, що Ваш слуховий апарат забезпечює більш низьке енергоспоживання та підвищену частоту сприйняття гучності. І не в останню чергу, Ваш гаманець оцінить значну економію 675 батарейки.

Водостійкий для надійності понад усе

Найкращий тест на надійність – це щоденне використання.  Корпус Naida S підтверджує, що може витримати випробування часом. За останні роки, численні користувачі насолоджуються надійністю та свободою, що забезпечується за допомогою конструкції корпусу WaterResistant. Корпус  з перевіреною надійністю тепер можно косметично прикрасити за допомогою нового захоплюючи тонкого звуковода для супер потужних апаратів  Naida S.

Потужні SlimTubes для забезпечення максимальної косметичності

До сих пір, користувачі слухових апаратів не мали змоги користуватися досягненнями в дизайні  акустичного зв’язку. Раніше ця технологія не практикувалася, тому що використання тонкої трубки  призводить до значної вихідної втрати та посилення .  Тепер Phonak представляє перший у світі Power SlimTube, що були призначені спеціально для Naida S. Він пропонується разом із        

стандартним вкладишем, забезпечуючи всі косметичні переваги при мінімізації посилення та вихідної втрати

 

Першокласна функціональність для повноцінного життя

        Переваги Функції Позначення
Розбірливість мови
Насолоджуйтесь усім спектром та відтінками звуків  SoundRecover
В гучному середовищі
Автоматично фокусується на голосах співрозмовників перед Вами і приглушує фоновий шум що йде позаду та с боків UltraZoom
Зосередьтесь на мові співрозмовника без стороннього шуму StereoZoom
 Відмінне розуміння мови, навіть коли співрозмовник не може знаходитись перед вами AutoZoomControl
Відчуйте комфортне звучання NoiseBlock       
Користуйтесь телефоном та іншими пристроями
При розмові по телефону сприймайте голос співрозмовника обома вухами DuoPhone     
Підключайте напряму мобільний телефон, телевізор, МР3-плеер і т.д. iCom, Phonak,TVLink,Click’nTalk

Адаптується до змін у навколишньому середовищі
Насолоджуйтесь плавною автоматичною адаптацією до різних акустичних середовищ SoundFlow  
Сприймайте чистий звук – навіть там, де можлива луна EchoBlock
Оцініть комфортне звучання поза приміщенням WindBlock  
Позбавтесь від дратівливого свисту  WhistleBlock  

 

Phonak Ambra

Створений для першокласного звучання

З Phonak Ambra ми представляємо триєдність рішень, якому на сьогоднішній день немає рівних в ефективності навіть для найвибагливіших клієнтів. Можливість підлаштування апарату у режимі «реального часу », унікальна для кожного акустичного середовища, і високотехнологічні функції, які роблять мову ясною навіть при найсильнішому шумі, – звучання стало по-справжньому індивідуальним.

Істинно бінауральний

Безпровідні технології відкривають новий світ можливостей. Phonak використовує іх, щоб створити дійсно якісне звучання навіть у самих складних акустичних ситуаціях. У його основі – унікальна можливість для передачі широкосмуговий звуковий сигнал між двома апаратами у режимі реального часу. Phonak Ambra ефективний там, де інші безсильні : в умовах екстремального шуму, коли співбесідник не може знаходитися прямо перед користувачем та при розмовах по телефону.

Адаптивний інтелект

З появою цифрових апаратів вимоги та очікування користувачів значно виросли. Саме тому необхідна не тільки ефективна, але і проста у використанні технологія. Справжня насолода від користування апаратом з’являється, коли клієнт може самостійно, у реальному часі змінювати його звучання для будь якої ситуації впродовж усього дня. Потужність та функціональність роблять  Phonak Ambra ідеальним інструментом для інтелектуальної та інтерактивної адаптації до будь якого акустичного оточення.

Естетика ContourDesign

Phonak Ambra виглядає чудово, звучить чудово та здатний прослужити на протязі довгих років. Завушні моделі – з новою привабливою формою та вражаючи маленьким корпусом, практично не помітні за вухом. Ми назвали це ContourDesign.

Прихильники внутрішньовушних апаратів також не залишаться без приємних сюрпризів.

Насолоджуйтесь  чудовим звучанням кожен день, де б вы не знаходились

        Переваги Функції Позначення
Розбірливість мови
Насолоджуйтесь усім спектром та відтінками звуків  SoundRecover  
В гучному середовищі
Автоматично фокусується на голосах співрозмовників перед Вами і приглушує фоновий шум що йде позаду та с боків UltraZoomPremium
Зосередьтесь на мові співрозмовника без стороннього шуму StereoZoom  
Відмінне розуміння мови, навіть коли співрозмовник не може знаходитись перед вами AutoZoomControl  
Відчуйте комфортне звучання NoiseBlock  
Користуйтесь телефоном та іншими пристроями
При розмові по телефону сприймайте голос співрозмовника обома вухами DuoPhone  
Підключайте напряму мобільний телефон, телевізор, МР3-плеер і т.д. iCom, Phonak,TVLink,Click’nTalk
Адаптується до змін у навколишньому середовищі
Насолоджуйтесь плавною автоматичною адаптацією до різних акустичних середовищ SoundFlowPremium  
Сприймайте чистий звук – навіть там, де можлива луна EchoBlock
Оцініть комфортне звучання поза приміщенням WindBlock
Позбавтесь від дратівливого свисту  WhistleBlock

 

Phonak Cassia

Насолода від звучання ще ніколи не була такою доступною 

Навіть клієнти, які підходять до вибору слухових апаратів суто прагматично, високо цінують яскравий дизайн та функціональність, що засновані на найсучасніших досягненнях техніки. І це далеко не всі переваги якими володіє Phonak Cassia – аппарат базового классу платформи Spice.

Технологія Spice

Переваги технології Spice роблять Phonak Cassia лідером свого класу. Ретельно продуманий набір корисних функцій зробить повсякденне використання апарата легким та зручним, де б ви не знаходилися.

Більше звуків

Доступ до повного спектру звуків – це не розкіш, а необхідність. Це правило Phonak поклав в основу всіх апаратів колекції Spice, і ця модель базового класу яскравий тому приклад.

Phonak Cassia розширяє доступний діапазон звучання за допомогою функції SoundRecover. Крім того, функції WhistleBlock та UltraZoom – вагомі аргументи Phonak Cassia на користь комфорту при щоденному використанні апарату.

Більше ідей

Phonak Cassia – це широка гама моделей та кольорів з повним доступом до безпровідних технології, яка відповідає сьогоднішнім вимогам без жодних компромісів!

Насолоджуйтесь звучанням з ідеальним співвідношенням ціни та якості

        Переваги Функції Позначення
Розбірливість мови
Насолоджуйтесь усім спектром та відтінками звуків SoundRecover
В гучному середовищі
Автоматично фокусується на голосах співрозмовників перед Вами і приглушує фоновий шум що йде позаду та с боків UltraZoomStandard
Відчуйте комфортне звучання NoiseBlockStandard  
Користуйтесь телефоном та іншими пристроями
Підключайте напряму мобільний телефон, телевізор, МР3-плеер і т.д. iCom, TVLink,Click’nTalk
Адаптується до змін у навколишньому середовищі
Насолоджуйтесь плавною автоматичною адаптацією до різних акустичних середовищ SoundFlowStandard
Позбавтесь від дратівливого свисту WhistleBlock                     

Phonak Solana

Яскрава зірка серед апаратів бізнес-класу, з унікальними бінауральними функціями, інтелектуальним керуванням і вражаючим пакетом покращених функцій

 Phonak Solana встановлює ідеальний баланс між фунуціональністю і ціною, ломаючи стереотипи про апарати бізнес-класу.

Чудова напрямленість

З цього моменту самі останні відкриття у галузі напрямленності доступні не лише користувачам апаратів преміум-апаратів. Унікальний набір бездротових функцій і широкосмуговий обмін даними у реальному часі дозволяє користувачам вибирати напрямок фокусування. В автоматичному режимі апарат реалізує технологію, яка забезпечує максимальну розбірливість мови серед фонового шуму.

Інтелектуальне керування

Новий рівень адаптивної інтелектуальності – це значно більше, ніж звичайне регулювання гучності. Налаштування, зроблені користувачем, зроблені в певній ситуації, запам’ятовуються і автоматично застосовуються в аналогічній звуковій ситуації – Phonak Solana знає, що Вам потрібно.

Новий рівень функціональності

Технологія Spice пропонує широку гамму унікальних функцій: SoundRecover, SoundRelax, WindBlock та інші, зроблять Ваше сприйняття комфортнішим, а світ – зрозумілішим та яскравішим.

Насолоджуватись звучанням – і брати від життя максимум

Переваги

Функції

Позначення

Розбірливість мови
Насолоджуйтесь усім спектром та відтінками звуків SoundRecover  
В гучному середовищі
Автоматично фокусується на голосах співрозмовників перед Вами і приглушує фоновий шум що йде позаду та с боків UltraZoomAdvanced
Зосередьтесь на мові співрозмовника без стороннього шуму ZoomControl  
Відчуйте комфортне звучання NoiseBlockAdvanced
Користуйтесь телефоном та іншими пристроями
Підключайте напряму мобільний телефон, телевізор, МР3-плеер і т.д. iCom, TVLink,Click’nTalk  
Адаптується до змін у навколишньому середовищі
Насолоджуйтесь плавною автоматичною адаптацією до різних акустичних середовищ SoundFlowAdvanced  
Оцініть комфортне звучання поза приміщенням WindBlock  
Позбавтесь від дратівливого свисту  WhistleBlock