Філія Інфотон-Липки на Печерську

тел. 097 148 86 85

Слуховbй апарат Phonak Naida Q30 UP дешевше на 20%Оголошено акцію. Діє до кінця 2018 року – Спеціальна знижка 20% на надпотужні слухові апарати Phonak Naida Q 30UP. Ціна зі знижкою на 8-канальний слуховий апарат з функціями для покращення розбірливості мови за 11832 грн. Запитуйте додаткову знижку при купівлі 2 слухових апаратів.

Високі технології для кращого слуху тепер доступні тут.

Найновіші розробки компанії Phonak

Лінійка слухових апаратів на літий-іоних акумуляторах колекції Belong: Bolero PR – завушний СА для середнього та значного сниження слуху в красивому водотривкому корпусі, маленький стильний  Audeo BR з тонким звуководом та ресівером, що розташовується всередені вуха для легкого, середнього та глибокого знижения слуху; а також найменший та найпотужніший слуховий апарат для корекції важких форм зниження слуху – Naida BR-RIC з тонким звуководом та ресівером, що винесено у слуховий канал вуха.
Vitus RIC Phonak Naida B RIC

Для заряджання слухових апаратів використовується декілька видів зарядних пристроїв Phonak – у вигляді контейнерів до слухових апаратів з гніздами для зарядки, у вигляді додаткової панелі до контейнера та у вигляді  окремого міні-зарядного гнізда. Такі слухові апарати доступні у класі Преміум (B90), ,класі Бізнес (B70) та класі Стандарт (B50). Вони наділені функціями для хорошої та відмінної розбірливості мови у шумному та галасливому оточенні, багатьма автоматичними програмами налаштування на мінливе акустичне середовище. Вони спрацьовують тим швидше та розумніше, чим є вищим клас слухового апарату.

 

Phonak Audeo B  90 Direct — слуховий апарат  класу Преміум напряму парується як бездротовий навушник до будь-якого телефона або смартфона

Direct1Ви отримуєте слуховий апарат класу Преміум ( Audeo B 90 Direct) та одночасно він буде Вашою бездротовою блютус гарнітурою для телефона.image

Коли надходить виклик на Ваш телефон, Ви, знаходячись на відстані до 10 метрів від Вашого телефона, натискаєте кнопку на Вашому слуховому апараті та розпочинаєте размову. Мікрофони слухового апарата “чують” Вас та передають звук в телефон. Ви чуєте співрозмовника через свій слуховий апарат з адекватним для Вас підсиленням.

В наявності є такі слухові апарати для легкого, середнього та глибокого зниження слуху.

Audeo B 90 Direct коштує 85 800 гривен. Застосовуються всі стандартні та Ваші персональні знижки

в центрах корекции слуху Інфотон.

Телефон для попереднього запису на консультацію – 097-148-86-85.

Кабинет слуху на Інститутській 22/7Кабінет корекції слуху на вулиці Інститутскій 22/7 офіс 22 надає послуги з підбору та налаштування слухових апаратів Phonak.

Виконується також перевірка слуху для підбору слухового апарату, тестування.

Вперше відчули зниження слуху? Нерозбірливо говорять оточуючі або телевізор?

Пройдіть діагностику слуху.  Не втрачайте розбірливість мови. Відновити цю функцію через кілька років недочування дуже і дуже важко. При купівлі слухового апарата діагностика слуху виконується безкоштовно.

Телефон для попереднього запису 097-148-86-85.

Представляемо нову лінійку завушних та внутрішньоканальних слухових апаратов класу стандарт базовий Vitus+.

Це маленькі та потужні слухові апарати на новому гібридному процессорі.

Слухові апарати Vitus+ мають 6 каналів компресії, наділені функцією SoundRecover (чутність високочастотних звуків мови), мають до 3 програм прослуховування, мають іноваційні волого та брудотривкі корпуси 5 кольрів, випускаються у 5 модификаціях – для малого, среднього та глибокого знижения слуху (ультра потужний слуховий апарат), а також представлені у внутрішньканальній моделі. Ціни на слухові апараты Vitus+ – від 11 000 грн.

Ціни для пацієнтів старшого віку (72 роки і більше)на двоканальні цифрові слухові апарати страртують з 3000 гривень

Дрібний ремонт слуховий апаратів та індивідуальних вушних вкладок, сервісне обслуговування слухових апаратів. Пункт прийому в ремонт.

Заміна, продаж батарейок, сушильних пристоїв для слухових апаратів, трубочок.

Аксесуари до слухових апаратів. Консультації.

Спеціалісти працюють з 10 до 19  понеділка по п’ятницю. В субботу – за попереднім записом.

Телефон +38097 148 86 85.

facebook https://www.facebook.com/infotonlypky/#