Філія Інфотон-Липки на Печерську у Києві

тел. 097 148 86 85 Київ, вулиця Інститутська 22/7

Високі технології для кращого слуху тепер доступні тут. Для того, щоб купити слуховий апарат у Києві, телефонуйте та записуйтесь на прийом.

Новітні іноваційні розробки компанії Phonak


Це не просто прекрасний слуховий апарат. Це багатофункціональний Марвел.

95% специалистів з коррекції слуху рекомендують Марвел своїм друзям.

Ось основні очевидні переваги слухових апаратів нової технологічної платформи Phonak Marvel:

Виняткова якість звуку з першого разу

Краще розуміння мовлення в шумі

Зменшення зусиль при прослуховуванні на фоні шуму

Audeo Marvel

Найвища якість потокового звуку з телефона, тощо

Чистий глибокий звук.

З того моменту, коли ви вперше наділи слухові апарати Marvel, ви можете розраховувати на високу якість звуку. Ця технологія нового покоління Phonak розпізнає та автоматично адаптується для точної відповідності більшій кількості ситуацій, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 і Binaural VoiceStream Technology ™ у всіх моделях ви можете насолоджуватися кращим розумінням мовлення в шумі та робити менше зусилль для прослуховування мови у  повсякденному житті.

Phonak Audéo Marvel зосереджується на тому, що користувачі очікують від першокласного слухового апарату – чіткий, багатий звук. У поєднанні з сучасними технологіями це багатофункціональний слуховий апарат, що викликає любов з першого звуку.

Підключаються до смартфонів, телевізорів тощо

Phonak Audéo Marvel може підключатися безпосередньо до iOS, Android або інших телефонів з підтримкою Bluetooth®, а також до телевізора, використовуючи простий пристрій для підключення та відтворення, який називається Phonak TV Connector. Ви можете використовувати слухові апарати Marvel так само, як бездротові навушники для прослуховування телевізора, музики, електронних книг, подкастів тощо. Завжди мати найвищу якість звуку під час потокової передачі:

Підключення до різноманітної побутової електроніки

Слухові апарати використовуються як бездротові стерео навушники

Надзвичайно довге бездротове слухання завдяки технології AirStream

Дзвінок у режимі “вільні руки”

Ви можете насолоджуватися справжніми телефонними дзвінками у вільному доступі завдяки вбудованим мікрофонам у слухових апаратах. На дзвінки можна відповісти або відхилити їх простим натисканням кнопки на СА, навіть якщо телефон знаходиться в іншій  кімнаті. Крім того, звукові повідомлення телефону можуть бути встановлені, щоб бути почутими через слухові апарати Marvel.

Підключення до смартфонів – iOS і Android

Звукові  сповіщення можна почути безпосередньо в слухових апаратах Marvel від підключених пристроїв – телефонні дзвінки, смс, сповіщення електронною поштою тощо.

Нова потужна технологія підзарядки

Завдяки новій технології підзаоядки ви можете насолоджуватися необмеженим слуханням безпровідного звукового потококу  протягом дня. Слухові апарати Marvel швидко заряджаються, працюють цілий день і більше немає проблем з одноразовими батарейками.

Більше немає проблем з заміною одноразових батарейок

Повний день слухання, включаючи потокове аудіо

Супер швидка зарядка

Акумулятор розрахований на 6 років

Лінійка слухових апаратів на літий-іоних акумуляторах колекції Belong: Bolero PR – завушний слуховий апарат для середнього та значного зниження слуху в красивому водотривкому корпусі, маленький стильний  Audeo M з тонким звуководом та ресівером, що розташовується всередені вуха для легкого, середнього та глибокого знижения слуху; а також найменший та найпотужніший слуховий апарат для корекції важких форм зниження слуху – Naida BR-RIC з тонким звуководом та ресівером, що винесено у слуховий канал вуха.
Vitus RIC Phonak Audeo B-R Phonak Naida B RIC

Для заряджання слухових апаратів використовується декілька видів зарядних пристроїв Phonak – у вигляді контейнерів до слухових апаратів з гніздами для зарядки, у вигляді додаткової панелі до контейнера та у вигляді  окремого міні-зарядного гнізда. Такі слухові апарати доступні у класі Преміум (B90), ,класі Бізнес (B70) та класі Стандарт (B50). Вони наділені функціями для хорошої та відмінної розбірливості мови у шумному та галасливому оточенні, багатьма автоматичними програмами налаштування на мінливе акустичне середовище. Вони спрацьовують тим швидше та розумніше, чим є вищим клас слухового апарату.

 

Phonak Audeo M 90  — слуховий апарат  класу Преміум напряму парується як бездротовий навушник до будь-якого телефона або смартфона

Direct1Ви отримуєте слуховий апарат класу Преміум ( Audeo M 90) та одночасно він буде Вашою бездротовою блютус гарнітурою для телефона, планшета, компбютера, плеєра, будь-чого, що має Bluetooth (блютус).image

Коли надходить виклик на Ваш телефон, Ви, знаходячись на відстані до 10 метрів від Вашого телефона, натискаєте кнопку на Вашому слуховому апараті та розпочинаєте размову. Мікрофони слухового апарата “чують” Вас та передають звук в телефон. Ви чуєте співрозмовника через свій слуховий апарат з адекватним для Вас підсиленням.

В наявності є такі слухові апарати для легкого, середнього та глибокого зниження слуху.

Audeo M 90 коштує 85 800 гривен. Застосовуються всі стандартні та Ваші персональні знижки

в центрах корекции слуху Інфотон.

Також доступні слухові апарати Audeo M  класу Бізнес – Audeo M 70, класу Стандарт – Audeo M 50 та початкового рівня функціональності – восьмиканальний слуховий апарат з винесеним телефоном – маленький Audeo M 30 (19 000 гривень). Всі вони мають функцію прямого парування з іншими блютус пристроями.

Телефон для попереднього запису на консультацію – 097-148-86-85.

Кабинет слуху на Інститутській 22/7Кабінет корекції слуху на вулиці Інститутскій 22/7 офіс 22 надає послуги з підбору та налаштування слухових апаратів Phonak.

Виконується також перевірка слуху для підбору слухового апарату, тестування.

Вперше відчули зниження слуху? Нерозбірливо говорять оточуючі або телевізор?

Пройдіть діагностику слуху.  Не втрачайте розбірливість мови. Відновити цю функцію через кілька років недочування дуже і дуже важко. При купівлі слухового апарата діагностика слуху виконується безкоштовно.

Телефон для попереднього запису 097-148-86-85.

Представляемо нову лінійку завушних та внутрішньоканальних слухових апаратов класу стандарт базовий Vitus+.

Це маленькі та потужні слухові апарати на новому гібридному процессорі.

Слухові апарати Vitus+ мають 6 каналів налаштування та компресії, наділені функцією SoundRecover (чутність високочастотних звуків мови), мають до 3 програм прослуховування, мають іноваційні волого та брудотривкі корпуси 5 кольрів, випускаються у 5 модификаціях – для малого, среднього та глибокого знижения слуху (ультра потужний слуховий апарат), а також представлені у внутрішньканальній моделі. Ціни на слухові апараты Vitus+ – від 11 000 грн.

Ціни для пацієнтів старшого віку (72 роки і більше) на двоканальні цифрові слухові апарати страртують з 4300 гривень

Дрібний ремонт слуховий апаратів та індивідуальних вушних вкладок, сервісне обслуговування слухових апаратів. Пункт прийому в ремонт.

Заміна, продаж батарейок, сушильних пристоїв для слухових апаратів, трубочок.

Аксесуари до слухових апаратів. Консультації.

Спеціалісти працюють з 10 до 19  понеділка по п’ятницю. В субботу – за попереднім записом.

Телефон +38097 148 86 85.

facebook https://www.facebook.com/infotonlypky/#