Центр корекції слуху ІНФОТОН

вул. Богдана Хмельницького 66/2, тел. 097 148 86 85

тел. 063 867 92 65

філія № 1

Замовляйте батарейки для слухових апаратів з доставкою

Представляємо нове покоління систем корекції слуху від Phonak – Marvel

Нова платформа Marvel відображає нескінченне прагнення Phonak покращити якість почутого для користувачів слухових апаратів. Завдання, яке вирішує новий Marvel – поліпшити життя та відчуття благополуччя наших клієнтів, пропонуючи рішення з неперевершеною продуктивністю корекції слуху, розумінням мови і якістю звуку.

 

Це не просто прекрасний слуховий апарат. Це багатофункціональний Марвел.

95% специалистів з корекції слуху рекомендують Марвел своїм друзям.

Ось основні очевидні переваги слухових апаратів нової технологічної платформи Phonak Marvel:

- Вийняткова якість звуку з першого разу

- Краще розуміння мовлення в шумі

- Зменшення зусиль при прослуховуванні на фоні шуму

- Найвища якість потокового звуку з телефона, тощо

Чистий глибокий звук.

З того моменту, коли Ви вперше наділи слухові апарати Marvel,  Ви можете розраховувати на високу якість звуку. Ця технологія нового покоління Phonak розпізнає та автоматично адаптується для точної відповідності більшій кількості ситуацій, ніж будь-коли раніше. Завдяки AutoSense OS ™ 3.0 і Binaural VoiceStream Technology ™ у всіх моделях Ви можете насолоджуватися кращим розумінням мовлення в шумі та робити менше зусилль для прослуховування мови у  повсякденному житті.

Phonak Audéo Marvel зосереджується на тому, що клієнти очікують від першокласного слухового апарату – чіткий, багатий звук. У поєднанні з сучасними технологіями це – багатофункціональний слуховий апарат, що викликає любов з першого звуку.

Підключаються до смартфонів, телевізорів тощо

Phonak Audéo Marvel може підключатися безпосередньо до iOS, Android або інших телефонів з підтримкою Слуховий апарат з блютус підключенням до телефонуBluetooth®, а також до телевізора, використовуючи простий пристрій для підключення та відтворення, який називається Phonak TV Connector. Ваші клієнти можуть використовувати слухові апарати Marvel так само, як бездротові навушники для прослуховування телевізора, музики, електронних книг, подкастів тощо. Завжди мати найвищу якість звуку під час потокової передачі:

Підключення до різноманітної побутової електроніки

Слухові апарати використовуються як бездротові стерео навушники

Надзвичайно довге бездротове слухання завдяки технології AirStream

Дзвінок у режимі “вільні руки”

Ви можете насолоджуватися справжніми телефонними дзвінками у вільному доступі завдяки вбудованим мікрофонам у слухових апаратах. На дзвінки можна відповісти або відхилити їх просто натисканням кнопки на слуховому апараті, навіть якщо телефон знаходиться в іншій  кімнаті. Крім того, звукові повідомлення телефона (про смс, повідомлення в мессенджерах, тощо) можуть бути почутими через слухові апарати Marvel.

Нова потужна технологія підзарядки

Завдяки новій технології підзарядки Ви можете насолоджуватися необмеженим слуханням ібезпровідного звукового потококу  протягом дня. Слухові апарати Marvel швидко заряджаються, працюють цілий день і більше немає проблем з одноразовими батарейками.1539670315066

Більше немає проблем з заміною одноразових батарейок

Повний день слухання, включаючи потокове аудіо

Супер швидка зарядка

Акумулятор розрахований на 6 років

 

 Для глибокого зниження слуху:

Naida MarvelНова модель знаменитого та найкращого слухового апарата для глибокого зниження слуху Naida на платформі  Marvel 3.0 – Naida M SP має той же казково приємний звук, як і всі апарати на платформі Marvel, має вбудований блютус чіп, а також вбудований приймач для мікрофонів Roger. Максимально підсилює звук до 143 Дб. Тобто Naida M дає потужне підсилення, покращує розбірдивість мови у шумі, в складних акустичних середовищах, пречудову розбірливість тексту по телефону та легко без додаткових витрат підключається до телефону та популярних систем прослуховування на відстані Roger

Пропонуємо 4 моделі на вибір- 8 каналів Naida M30 SP базова модель, 12 каналів Naida M50 SP класу Стандарт, 16 каналів Naida M70 SP класу Бизнес та 20 каналів Naida M50 SP класу Преміум.

Записуйтесь на примірку та тимчасове користування для клієнтів з досвідом за телефоном 097 148 86 85

8926909595678_Packshot_Naida_B-UP_Hook_050-0404-01_tif_122413Слуховий апарат Phonak Sky V30 UP з інтелектуальною адаптивною системою для компенсації глибокого зниження слуху та глухоти (3-5 ступеню зниження слуху). Спеціально розроблений для дітей з урахуванням їх рухливого способу життя та специфіки дитячого звукового оточення. Намагається надати найкращу чутність мови, адаптуючи програму у відповідності до змін оточуючого шуму. Є особливо ефективним у парі 2 слухових апаратів Phonak Sky V30 UP з бінауральним налаштуванням.

8 каналів, максимальне підсилення – 145 Дб, елемент живлення – батарейка AZ 675.

 

 • Народжений діяти

  Слухові апарати Sky V автоматично адаптуються до звукового оточення вашої дитини

 • Product benefit icon alttext

  Більше звуків, більше задоволення

  Забеспечить «слухову стимуляцію», щоб дитина навчилася розпізнавати мову та заговорила сама

 • Product benefit icon alttext

  Проста функціональність

  Розпізнати,  чи включений слуховий апарат дитини, чи активна програма Roger, чи достаточньо заряду батареї з новим світловим індикатором стало набагато простіше

 • Product benefit icon alttext

  Краще розуміння мови

  Слухові апараты Sky V, здатні обмінюватися інформацією між собою, оптимизуютб слух дитини, коли вона вивчає оточуючий світ

 • Линейка водозащищённых аппаратов Phonak

  Достатньо міцний корпус

  Стійкі до впливу води, поту та бруду — це робить їх ідеальним союзником маленьких дослідників світу

 • Звичайно Ви можете обрати для дитини слухові апарату кольору шкіри, але Вашій дитині можуть сподобатись кольори нашої дитячої палітри.
 • Phonak_Sky_B_family

 

 

 

 

 

Pic_BtC_Family_Conversation_outdoor_01_Roger_Clip-On_Mic_Original_XL

 • Аудиограмма и тимпанометрия

Слухові апарати швейцарської компанії Phonak представлені на тепер більш ніж  70 моделями для різного ступеню та характеру зниження слуху, для будь-якого віку та способу життя. Від найпростіших двох-, трьох-, чотирьох-канальних  Baseo та Vitus до найсучашніших систем корекції слуху на базі двадцятиканальних багатофункциональних гарних Bolero, молодіжних модних та стильних Audeo, знаменитих потужних слухових апаратів Naida та непомітних внутрішньовушних Virto і Tao.

Пам’ятайте – Ваш слуховий апарат може бути захований всередені вуха та майже непомітний зовні

Virto B 90-10-O

Для наших найстарших пацієнтів

(від 72 років) ми пропонуємо спеціальну знижку, ціни на слухові апарати стартують від 4500 грн.

Телефон 097 148 86 85 та 067 533 29 04
Підбір та налаштування слухових апаратів

Кабінет корекції слуху. Підбір та налаштування слухових апаратів

Ми надаємо послуги з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів Phonak, а також тут ви можете придбати батарейки, сушильні камери, вушні вкладки до слухових апаратів та бездротові аксесуари для сполученняя зі смартфоном, компьютером та телевізором.

 

 

 

 

Діагностика слуху: аудіометрія, тимпанометрія

Аудіометрія та тімпанометрія виконується досвітченими діагностами-аудіологами з використанням точного сучасного кліничного обладнання американскої компанії GSI. Обстеження слуху триває 30-40 хвилин.

Кабінет діагностики слуху.

Кабінет діагностики слуху.

2018-07-25Филиал Инфотон на Богдана Хмельницкого