Центр корекції слуху ІНФОТОН

вул. Богдана Хмельницького 66/2, тел 067 533 29 04

філія № 1

Phonak Sky V 30 UP- надпотужний слуховий апарат

Спеціальна акційна ціна – 16335 грн  =>11800 грн

у всіх салонах корекції слуху Iнфотон у Києві та Львові

8926909595678_Packshot_Naida_B-UP_Hook_050-0404-01_tif_122413Слуховий апарат Phonak Sky V30 UP з інтелектуальною адаптивною системою для компенсації глибокого зниження слуху та глухоти (3-5 ступеню зниження слуху). Спеціально розроблений для дітей з урахуванням їх рухливого способу життя та специфіки дитячого звукового оточення. Намагається надати найкращу чутність мови, адаптуючи програму у відповідності до змін оточуючого шуму. Є особливо ефективним у парі 2 слухових апаратів Phonak Sky V30 UP з бінауральним налаштуванням.

8 каналів, максимальне підсилення – 145 Дб, елемент живлення – батарейка AZ 675.

 • Народжений діяти

  Слухові апарати Sky V автоматично адаптуються до звукового оточення вашої дитини

 • Product benefit icon alttext

  Більше звуків, більше задоволення

  Забеспечить «слухову стимуляцію», щоб дитина навчилася розпізнавати мову та заговорила сама

 • Product benefit icon alttext

  Проста функціональність

  Розпізнати,  чи включений слуховий апарат дитини, чи активна програма Roger, чи достаточньо заряду батареї з новим світловим індикатором стало набагато простіше

 • Product benefit icon alttext

  Краще розуміння мови

  Слухові апараты Sky V, здатні обмінюватися інформацією між собою, оптимизуютб слух дитини, коли вона вивчає оточуючий світ

 • Линейка водозащищённых аппаратов Phonak

  Достатньо міцний корпус

  Стійкі до впливу води, поту та бруду — це робить їх ідеальним союзником маленьких дослідників світу

 • Звичайно Ви можете обрати для дитини слухові апарату кольору шкіри, але Вашій дитині можуть сподобатись кольори нашої дитячої палітри.
 • Phonak_Sky_B_family

 

 

 

 

 

 

 

Pic_BtC_Family_Conversation_outdoor_01_Roger_Clip-On_Mic_Original_XLPhonak Bolero B PR 50 (слуховий апарат класу Стандарт з підзарядкою)

Phonak Audeo B-R

Слухові апарати класу Стандарт швейцарскої компанії Phonak  призначені для компенсації середнього та глибокого зниження слуху в будь-якому віці. Мають систему аналізу оточуючогого звукового середовища та автоматичного налаштування режиму прослуховування на базі 12 каналів. Мають операційну систему OS Autosense 2.0, успішно адаптуються для виділення мови та музики на фоні шуму, фокусуються на 1 або декількох співрозмовниках. Працюють на літій-іонних акумуляторах, без батарейок. Підлаштовуються під свого користувача, надійні в роботі, мають гарний водотривкий корпус та приємне звучання.

 

 • Аудиограмма и тимпанометрия

Слухові апарати швейцарської компанії Phonak представлені на тепер більш ніж  70 моделями для різного ступеню та характеру зниження слуху, для будь-якого віку та способу життя. Від найпростіших двох-, трьох-, чотирьох-канальних  Baseo та Vitus до найсучашніших систем корекції слуху на базі двадцятиканальних багатофункциональних гарних Bolero, молодіжних модних та стильних Audeo, знаменитих потужних слухових апаратів Naida та непомітних внутрішньовушних Virto і Tao.

Virto B 90-10-O

Для наших найстарших пацієнтів (від 72 років) ми пропонуємо спеціальну знижку, ціни на слухові апарати стартують від 3900 грн.

 

 

Телефон 097 148 86 85 та 067 533 29 04
Підбір та налаштування слухових апаратів

Кабінет корекції слуху. Підбір та налаштування слухових апаратів

Ми надаємо послуги з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів Phonak, а також тут ви можете придбати батарейки, сушильні камери, вушні вкладки до слухових апаратів та бездротові аксесуари для сполученняя зі смартфоном, компьютером та телевізором.

 

 

 

 

Діагностика слуху: аудіометрія, тимпанометрія

Аудіометрія та тімпанометрія виконується досвітченими діагностами-аудіологами з використанням точного сучасного кліничного обладнання американскої компанії GSI. Обстеження слуху триває 30-40 хвилин.

Кабінет діагностики слуху.

Кабінет діагностики слуху.

2018-07-25Филиал Инфотон на Богдана Хмельницкого