Слухові апарати Phonak Baseo

 Baseo Q 5-15

Baseo Q 5-15

Діагностика слуху входить у вартість слухового апарата.

Швейцарський слуховий апарат має 2 роки гарантії, налаштовується через компьютер у відповідності до зниження слуху пацієнта на різних частотах. Має регулятор гучності , а також 2 додаткові програми – для тихої та шумної ситуації. Простий у використанні. Працює на батарейці 13.

Це може стстати хорошим подарунком для Ваших найстарших родичів. Телефонуйте та записуйтесь на прийом

fe7k4eYDuPI

  • Аудиограмма и тимпанометрия

Лінія завушних слухових апаратів базового рівня Phonak Baseo Q розроблена на новій високопродуктивній платформі Quest. Дизайн чіпсету та наявність основних функцій платформи Quest забезпечують приємний для  сприйняття природній звук. Зазвичай цей слуховий апарат подобається людям за звучанням “з першоі примірки”. (За статистикою – у 90% випадків). Далі необхідно обрати рівень потужності та функціональності, що потрібен конкретній людині для вирішення  проблеми зі слухом у притаманних їй ситуациях та способі життя.

Виробляються слухові апарати Baseo Q у трьох типах потужності – M для середнього зниження слуху, P – для середнього та значного зниження слуху та SP – для сильного зниження слуху. А також є 3 рівня функціональних можливостей.

Слухові апарати Baseo Q 5

Цифровий 2-х канальний слуховий апарат

Слухові апарати Baseo Q 10

Цифровий 3-х канальний слуховий апарат

Слухові апарати Baseo Q 15

Цифровий 4-х канальний слуховий апарат з безпровідними функціями.

Слухові апарати Baseo Q-15 у досупны у чотирьох типах потужності – M для середнього зниження слуху, P – для середнього та значного зниження слуху та SP – для сильного зниження слуху та UP- для глибокої втрати слуху . А також є 3 рівня функціональних можливостей.

Ці слухові апарати можуть стати ідеальним вирішенням проблем зі слухом для людей, що шукають бюджетний вариант ціни за якісний, простий у використанні та довговічний слуховий апарат. Слухові апарати Baseo Q мають  направлений мікрофон,  а також  наділені функцією деякого подавлення навколишнього шуму для покращення разбірливості мови на фоні шуму.

Phonak Baseo Q має зручний корпус, що добре зарекомендував себе у попередніх моделях . Натепер корпус має ще й нано покриття для захисту мікрофонів та металеву насадку для міцного кріплення рожка, а також захист від вологи та бруду на рівні IP57.