Слухові апарати для дітей Phonak Sky

Phonak Sky™ Marvel

Sky-M-MЛюбов з першої примірки… та кожен день.

Phonak Marvel Sky M – міні слуховий апарат для дітей зі зниженням слуху середнього ступеню

Sky M-PR

 

 

Слуховий апарат Phonak Marvel Sky PR- слуховий апарат з підзарядкою.

SkyM-SP

 

Слуховий апарат для дітей з глибоким зниженням слуху 3-4 ступеню.

Діапазон підсилення слухового апарата Phonak M-SP

Діапазон підсилення слухового апарата Phonak Sky M-SP

Phonak Sky V та Roger
Тому що дитина, це не маленький дорослийSky B M

Ви хочете для своєї дитини всього самого найкращого, і найсучаснішого. Phonak підтримує це бажання. Майже 4 десятиліття ми присвятили пошукам у досягненні розуміння потреб дітей з вадами слуху. І це дозволило нам розробити, дійсно, інноваційні пристрої які  повністю відповідають усім особливим потребам дітей. Починаючи з найперших і найважливіших слів мама, тато, подальших жартів з друзями та лекцій в інституті, продукція Phonak буде допомагати  вашій дитині добре чути та приймати участь у суспільному житті.

Ця безпрограшна комбінація слухового апарату Phonak Sky V та бездротової системи Roger допоможе вашій дитині добре чути та впевнено себе почувати у будь-якій ситуації. Розмовляючи з кимось чи з близької чи з далекої відстані, чи у шумному середовищі чи у тиші, з пристроями Phonak ваша дитина може почувати себе вільно вивчаючи світ!

 

Спеціальні функції для зручності батьків та дітей Sky B P

Щоб зрозуміти дорослим чи ввімкнений  слуховий апарат дитини, чи система Roger активна, або навпаки, що батарея розряджена, допоможе світловий індикатор.

Забезпечити вашій дитині оптимальний вхідний звук для вивчення мови та мовлення допоможе функція SoundRecover2.

Операційна система AutoSense Sky OS, яка застосовується у слухових апаратах Sky, автоматично налаштовує слуховий апарат під навколишнє оточення дитини.

Бінауральна технологія VoiceStream це як мозок між двома слуховими апаратами Sky V. Ця технологія допомагає апаратами взаємодіяти один з одним для того щоб оптимально налаштуватися на сприйняття звуків дитиною яка вивчає та досліджує навколишній світ.

Не має двох однакових дітей!

Серія слухових апаратів Phonak Sky V складається з 5 моделей для різних діапазонів втрати слуху, від слабкої до глибокої. Різнобарвна палітра корпусів має 16 кольорів, а гачків  7 кольорів. Отже ви можете обрати те, що пасує саме вашій дитині!

sky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*батарейний відсік та гачок з захистом від відкривання доступний для даних моделей та рекомендується для дітей віком від 0 до 36 місяців

Система Roger – заповнює прогалини у розумінні

Сучасні слухові апарати роблять дуже багато для того щоб допомогти дітям та підліткам з вадами слуху адаптуватися у навколишньому світи, щоб вони могли вільно спілкуватися зі своїми друзями та рідними.  Але інколи, підчас розмови по телефону  чи перегляду телевізора у шумному середовищі зрозуміти що говорять буває дуже складно!

Система  Roger це  цифровий мікрофон та приймач, який можна приєднати майже до кожного слухового апарату, для того щоб  розширити можливості сприйняття звуків, які будуть надходити безпосередньо у слуховий апарат дитини.

Чи то вдома чи в школі, чи то підчас спілкування з друзями Система  Roger забезпечить малечі та підліткам доступ до якісного звучання і розуміння навіть у складних акустичних умовах.

Logo_Roger_CMYKPic_Beautyshot_Roger_Touchscreen_Mic_Pass-around_Sky_V_P_Roger_18_M (1)

 

 

 

Cлухові апарати для дітей Phonak Sky Q

Колекція слухових аппаратів для дітей Phonak Sky Q складається з 4 моделей для будь-якого віку дитини та підлітка та для різного ступеню зниження слуху від 1 до 4.

 • Sky Q RIC
  Sky Q RIC. Миниатюрный слуховой аппарат с выносным микрофоном в ушном канале
 • Sky Q M13
  Sky Q M13
 • Sky Q SP
  Sky Q SP
 • Sky Q UP
  Sky Q UP

 

Sky-waterdustВодостійкий, захищений від бруду, стійкий до пошкоджень корпус.

Phonak Sky Q створювався  з думкою про дитину, її активний спосіб життя. Продуманий кольоровий корпус має міцну кришечку батарейного відсіку та кольоровий рожок, що витримують дождь, піт та бруд.

Визначившись з необхідною потужністю підсилення Phonak Sky Q,  також можна выбрати класс слухового апарату за його функціональними можливостями та відповідно ціною.

Вдосконалені функції для обробки складних звукових ситуацій.

Sky-situat

Слуховий апарат Sky Q поліпшує розбірливість мови та комфорт слухання, незалежно від складності оточуючого звукового середовища. Застосовується ексклюзивна технологія  Binaural VoiceStream Technology™, що дозволяє використовувати функції Дуофон (DuoPhone) (створює ефект слухання двома вухами під час розмови по телефону, що дозволяє краще разбирати слова та фрази) та Мова на фоні Вітру (Speech in Wind) (сигнал з апарату краще чуючогого вуха направляється у слуховий апарат на іншому вусі, де чутність гірша, щоб збільшити розбірливість).

 

Sky-JuniormodeІснує спеціальна дитяча програма налаштування дитячих слухових апаратів Phonak.

Слухові апарати Phonak Sky підходять як для малюка, що вперше надіває слуховий апарат, так і для досвідченого тінейджера Важливо те, що ці слухові апарати розроблбваоись так, щоб вони підходили за розміром дитини, його ступеню зниження слуху та комунікативних потреб. Ось чому компанія Фонак перша серед виробників слухових апаратів запровадила дитячиий модуль налаштувань, акумулювавши у ньому всі нагромаджені за 40 років знання,  результати багатолітніх досліджень, тестів та відгуків користувачів та педагогів, щоб забезпечити повноцінній розвиток дитини та комфорт його життя зі слуховим апаратом.

Слухові апарати Phonak Sky ідеально підходять для кожної дитини. Виберіть поєднання кольору, що відповідає стилю Вашої дитини:

050-0165-Q3_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q4_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q5_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q6_Sky_Q_M13_Hook_without_Logo050-0165-Q7_Sky_Q_M13_Hook050-0168-Q3_Sky_Q_SP_Hook 050-0168-T3_Sky_Q_SP_Hook

 Packshot_Sky_V_P_Hook_050-0333-M6Packshot_Sky_V_M_Hook_Q7_050-0329-M7Packshot_Sky_V_M_Hook_R3_050-0329-T3

Packshot_Sky_V_P_Hook_Q6_050-0333-T7Sky_Q_SP_01_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P1_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P2_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P3_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P4_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_13_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P6_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_Q1_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P8_Hook_Roger_11
Кольорова палітра рожків
Packshot_Hook_HE11_042-0098-R1Packshot_Hook_HE11_042-0098-13Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-Q6Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-Q7Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R2Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R3Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R4

 

Порівняльна таблиця функціональних можливостей дитячих слухових апаратів Phonak Sky Q

 КЛАС СЛУХОВОГО АПАТАТА SKY Q90 ПРЕМІУМ SKY Q70 БІЗНЕС SKY Q50 СТАНДАРТ
фУНКЦіОНАЛЬНі МОЖЛИВОСТІ

Вологостійкість ►

Дозволяє дітям чути мову та інші звуки у будь-яких умовах, вести себе подібно до інших дітей. Всі слухові апарати Phonak Sky Q мають високий ступінь захисту від вологи та бруду IP67 (згідно зі стандартами ЄС).

 favicon  favicon  favicon

Високочастотна компресія ►

Повертає здатність чути високі звуки, такі як співи птахів, дитячі голоси або дзвінок у двері або дзвінок домашнього телефону.

 favicon  favicon  favicon

Дуофон ►

Як тільки Ви піднесете телефонну трубку до вуха, голос співрозмовника автоматично передається в слуховий апарат на другому вусі. Результат – відмінна якість звуку та комфортне розуміння співрозмовника.

 favicon  favicon  favicon

Мова на фоні шуму вітру ►

Шум вітру дуже заважає користувачам слухових апаратів комфортно чути та розуміти мову. З новою функцією «Мова на фоні вітру» слухові апарати Phonak дозволяють Вам чути та розуміти співрозмовника навіть тоді, коли дме вітер.

 favicon

авто СтереоЗум ►

Поліпшує розбірливість мови у галасливому середовищі. Не має необхідності вручну намагатися включити потрібну програму. Слуховий апарат автоматично виділяє голос співрозмовника в шумі та фокусується на ньому, дозволяючи спілкуватися без проблем в зашумленому оточенні.

 favicon

aвто ЗумКонтроль ►

Автоматично фокусується на кращому в данний час джерелі мови. В ситуації коли ви не можете повернутися обличчям до того, хто говорить, наприклад, в машині  ЗумКонтроль фокусує мікрофони на голос збоку або позаду, забезпечуючи розуміння без напруги.

 favicon

СтереоЗум ►

Автоматична активація направлених мікрофонів в звуковому потоци для виділення мови.

 favicon  favicon

ЗумКонтроль ►

Можливість выбирати напрямок фокусіровки для слухання

 favicon  favicon

УльтраЗум ►

Програма управління направленими мікрофонами

Преміум Бізнес Стандарт

Звуковий потік ►

SoundFlow для складних та дуже мінливих звукових ситуацій

5 3 2

ФлексКонтроль ►

Проста взажмодія зі слуховими апаратами

 favicon  

ФлексЗвук ►

Функція, що дозволяє людині в слуховому апараті легко змінювати програму налаштувань та гучність.

 favicon  favicon

RealEar Sound ►

Можливість локалізації звуку, розуміти звідки походить звук.

 favicon  favicon

Quick Sync ►

Управління двома апаратами одним дотиком

 favicon  favicon  favicon

aвтоАкліматизація ►

Автоматичне підвищення посилення звуку на протязі заданого періоду. Функція auto Acclimatization автоматично збільшує підсилення звуку, пока Ви носите слуховий апарат. Значення початкового та цельового рівня посиления, та и швидкість змінення, може легко налаштувати спеціаліст-сурдолог.

favicon  favicon  favicon

БлокуванняШумуВітру ►

Подавлює шум вітру в слуховому апараті на відкрытому повітрі

 favicon  favicon  

СаундРелакс ►

Подавлює різкий гучний звук

 favicon  favicon

Подавлення ефекту “зворотнього зв’язку” ►

Слухання без “свисту”, що викликаний акустичним ефектом “зворотнього зв’язку”

 favicon  favicon  favicon

Шумоподавлення ►

Высокопродуктивне подавлення небажаного шуму

 favicon  favicon  favicon

ЭхоБлок ►

Видалення реверберації (зищення ефекту луни, еха)

 favicon  
 

Канали ►

Точність, з якою можна налаштувати слуховий апарат під специфичні потреби кожного клієнта.

20 16 12

Зрозуміло, Ви можете зупинити свій вибір слухового апарату для дитини і на будь-яку “дорослу” модель, кольори корпусів яких будуть більш стримані . Всі слухові апарати Фонак володіють можливістю дитячої настройки. Це може бути знамениті моделі Наїда Naida S або Naida Q для значної і глибокої втрати слуху. Для підлітків і активних молодих людей -Audeo – мініатюрний слуховий апарат для середньої і значної втрати слуху з виносним телефоном (ресивер всередині вуха) або будь-яка модель Bolero.

Sky-situat

 Увесь спектр бездротових аксесуарів та комунікаційних гаджетів для Phonak Sky

Sky-Rpger