Слухові апарати для дітей Phonak Sky

Phonak Sky™ L на платформі Люміті (Lumity)

 

Phonak_Sky-L_HHTM Award_HR (1)

Любов з першої примірки та кожен день. 

Phonak Sky Lumity є переможцем нагороди Hearing Technology Innovator 2023 у категорії слухових апаратів BTE – Recognished by Hearing Health & Technology Matters.

Маленькі вушка, великий звук.

Ми віримо, що кожна дитина унікальна, і тому наші педіатричні рішення представлені в різноманітних кольорах, що дозволяє дітям проявити свою унікальність. Завдяки нашій захищеній від несанкціонованого доступу конструкції та світлодіодним індикаторам, які показують стан слухового апарату, ми прагнемо полегшити життя дітей і батьків.

Розуміння мовлення в поєднанні з інноваційними технологіями, розробленими для дітей

Технологія Phonak SmartSpeech — це набір функцій, які плавно адаптуються, щоб забезпечити покращене розуміння мовлення в багатьох складних умовах прослуховування.

Штучний інтелект, AutoSense Sky OS 5.0, здатність точного визначення звуку, адаптований до дитячого оточення та сканує оточуюче звукове середовище 700 разів на секунду, щоб принести користь дитині.

700  
сканувань середовища в секунду

200+
унікальних комбінації налаштувань

22
роки інновацій у машинному навчанні

Покращено доступ до мовлення за допомогою мікрофонів Roger

Roger і Sky — це ідеальне поєднання для доступності освіти та покращеного доступу до мовлення як у класі, так і поза ним. Роджер – це слуховий компаньйон, який допомагає дітям зосередитися, брати участь і розвиватися. Підтримуйте навчання та розвиток мови вашої дитини. Як показують дослідження, використання Роджера вдома дало дітям доступ до 5300 слів більше на день!

Позитивний вплив на вашу дитину

Хороший слух впливає на всі сфери життя дитини, від розвитку мови та мовлення до соціальних зв’язків і успішності в навчанні, тому добре підібрані дитячі слухові апарати можуть допомогти їй просунутися вперед у житті.

AutoSense Sky OS дає дітям чудову можливість для розвитку мови та академічних досягнень. Розроблена з урахуванням повсякденних ситуацій прослуховування, ця операційна система відчуває оточення дітей і плавно адаптується до звуків, де б вони не були, для отримання чистого, насиченого звуку. Спрямовані мікрофони створюють сфокусовану зону, де звук подається слухачеві, одночасно пригнічуючи шум із зони, що не у фокусі. Завдяки такому контролю шуму діти можуть відчувати більше комфорту.

Алгоритм SoundRecover2 допомагає забезпечити чутність високочастотних звуків.5 Коли дитина може чути всі частоти звуку, вона може максимально використати повсякденні розмови та спілкування.

Незалежно від того, чи думаєте ви, що у вашої дитини може бути втрата слуху, чи ви шукаєте відповіді, чи хочете розпочати її подорож до здорового слуху, ми можемо допомогти вам знайти фахівця зі слухопротезування поблизу вас.

Знайдіть фахівця

Додаток для смартфона до слухового апарату myPhonak Junior.
Підключається до смартфонів та інших пристроїв
Phonak Sky поєднується з додатком myPhonak Junior і пристроями з підтримкою Bluetooth®, щоб допомогти дітям підключитися до навколишнього світу.

myPhonak Junior

myPhonak Junior — це єдиний у галузі спеціальний педіатричний додаток із оцінкою понад 4 ⭐ і дозволяє дітям персоналізувати свій слух. Це дає дітям і батькам доступ до часу носіння, а також дозволяє дітям контролювати звук навколо них і персоналізувати свої налаштування в реальному світі.

Phonak Sky Lumity PR – слуховий апарат для дітей зі зниженням слуху від лешкого, середнього до глибокого  ступеню. 

  Sky-M-M

Слуховий апарат Phonak Sky L PR

– слуховий апарат з підзарядкою для середнього та значного зниження слуху, має блю-тус для смартфона, додаток для смарфона.

SkyM-SP

Слуховий апарат Phonak L Sky UP для дітей з глибоким зниженням слуху 3-4 ступеню.

Працює на батарейці 675, має блю-тус для смартфона, додаток для смарфона.

 

Phonak Sky  та Roger
Тому що дитина, це не маленький дорослийSky B M

Ви хочете для своєї дитини всього самого найкращого, і найсучаснішого. Phonak підтримує це бажання. Майже 4 десятиліття ми присвятили пошукам у досягненні розуміння потреб дітей з вадами слуху. І це дозволило нам розробити, дійсно, інноваційні пристрої які  повністю відповідають усім особливим потребам дітей. Починаючи з найперших і найважливіших слів мама, тато, подальших жартів з друзями та лекцій в інституті, продукція Phonak буде допомагати  вашій дитині добре чути та приймати участь у суспільному житті.

Ця безпрограшна комбінація слухового апарату Phonak Sky  та бездротової системи Roger допоможе вашій дитині добре чути та впевнено себе почувати у будь-якій ситуації. Розмовляючи з кимось чи з близької чи з далекої відстані, чи у шумному середовищі чи у тиші, з пристроями Phonak ваша дитина може почувати себе вільно вивчаючи світ!

Роджер Он™

Універсальний мікрофон, розроблений для того, щоб зробити розмову чіткішою в складних і постійно мінливих ситуаціях прослуховування. Він забезпечує стереозвук і розпізнає напрямок звуку.

Роджер Селект

Roger Select™
Коли цей пристрій кладеться на стіл, він автоматично вибирає людину, яка розмовляє. Коли ведеться кілька розмов одночасно, користувач може вручну вибрати, кого слухати.

ТВ Лінк  для слухових апаратів

 

Бездротовий аксесуар для слухового апарату, який транслює телепрограму та музику безпосередньо на ваш слуховий апарат за допомогою технології Bluetooth®.

Спеціальні функції для зручності батьків та дітей Sky B P

Щоб зрозуміти дорослим чи ввімкнений  слуховий апарат дитини, чи система Roger активна, або навпаки, що батарея розряджена, допоможе світловий індикатор.

Забезпечити вашій дитині оптимальний вхідний звук для вивчення мови та мовлення допоможе функція SoundRecover2.

Операційна система AutoSense Sky OS, яка застосовується у слухових апаратах Sky, автоматично налаштовує слуховий апарат під навколишнє оточення дитини.

Бінауральна технологія VoiceStream це як мозок між двома слуховими апаратами Sky V. Ця технологія допомагає апаратами взаємодіяти один з одним для того щоб оптимально налаштуватися на сприйняття звуків дитиною яка вивчає та досліджує навколишній світ.

Система Roger – заповнює прогалини у розумінні

Сучасні слухові апарати роблять дуже багато для того щоб допомогти дітям та підліткам з вадами слуху адаптуватися у навколишньому світи, щоб вони могли вільно спілкуватися зі своїми друзями та рідними.  Але інколи, підчас розмови по телефону  чи перегляду телевізора у шумному середовищі зрозуміти що говорять буває дуже складно!

Система  Roger це  цифровий мікрофон та приймач, який можна приєднати майже до кожного слухового апарату, для того щоб  розширити можливості сприйняття звуків, які будуть надходити безпосередньо у слуховий апарат дитини.

Чи то вдома чи в школі, чи то підчас спілкування з друзями Система  Roger забезпечить малечі та підліткам доступ до якісного звучання і розуміння навіть у складних акустичних умовах.

Logo_Roger_CMYKPic_Beautyshot_Roger_Touchscreen_Mic_Pass-around_Sky_V_P_Roger_18_M (1)

 

 

 

 • Sky Q RIC
  Sky Q RIC. Миниатюрный слуховой аппарат с выносным микрофоном в ушном канале
 • Sky Q M13
  Sky Q M13
 • Sky Q SP
  Sky Q SP
 • Sky Q UP
  Sky Q UP

 

Sky-waterdustВодостійкий, захищений від бруду, стійкий до пошкоджень корпус.

Phonak Sky створювався  з думкою про дитину, її активний спосіб життя. Продуманий кольоровий корпус має міцну кришечку батарейного відсіку та кольоровий рожок, що витримують дождь, піт та бруд.

Визначившись з необхідною потужністю підсилення Phonak Sky Q,  також можна выбрати класс слухового апарату за його функціональними можливостями та відповідно ціною.

Вдосконалені функції для обробки складних звукових ситуацій.

Sky-situat

Слуховий апарат Sky поліпшує розбірливість мови та комфорт слухання, незалежно від складності оточуючого звукового середовища. Застосовується ексклюзивна технологія  Binaural VoiceStream Technology™, що дозволяє використовувати функції Дуофон (DuoPhone) (створює ефект слухання двома вухами під час розмови по телефону, що дозволяє краще разбирати слова та фрази) та Мова на фоні Вітру (Speech in Wind) (сигнал з апарату краще чуючогого вуха направляється у слуховий апарат на іншому вусі, де чутність гірша, щоб збільшити розбірливість).

 

Sky-JuniormodeІснує спеціальна дитяча програма налаштування дитячих слухових апаратів Phonak.

Слухові апарати Phonak Sky підходять як для малюка, що вперше надіває слуховий апарат, так і для досвідченого тінейджера Важливо те, що ці слухові апарати розроблбваоись так, щоб вони підходили за розміром дитини, його ступеню зниження слуху та комунікативних потреб. Ось чому компанія Фонак перша серед виробників слухових апаратів запровадила дитячиий модуль налаштувань, акумулювавши у ньому всі нагромаджені за 40 років знання,  результати багатолітніх досліджень, тестів та відгуків користувачів та педагогів, щоб забезпечити повноцінній розвиток дитини та комфорт його життя зі слуховим апаратом.

Слухові апарати Phonak Sky ідеально підходять для кожної дитини. Виберіть поєднання кольору, що відповідає стилю Вашої дитини:

050-0165-Q3_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q4_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q5_Sky_Q_M13_Hook050-0165-Q6_Sky_Q_M13_Hook_without_Logo050-0165-Q7_Sky_Q_M13_Hook050-0168-Q3_Sky_Q_SP_Hook 050-0168-T3_Sky_Q_SP_Hook

 Packshot_Sky_V_P_Hook_050-0333-M6Packshot_Sky_V_M_Hook_Q7_050-0329-M7Packshot_Sky_V_M_Hook_R3_050-0329-T3

Packshot_Sky_V_P_Hook_Q6_050-0333-T7Sky_Q_SP_01_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P1_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P2_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P3_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P4_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_13_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P6_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_Q1_Hook_Roger_11Sky_Q_SP_P8_Hook_Roger_11
 
 
 
Кольорова палітра рожків
Packshot_Hook_HE11_042-0098-R1Packshot_Hook_HE11_042-0098-13Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-Q6Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-Q7Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R2Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R3Packshot_Mini_Hook_HE11_Tamperproof_042-0121-R4

 

 

Порівняльна таблиця функціональних можливостей дитячих слухових апаратів Phonak Sky Q

 

Зрозуміло, Ви можете зупинити свій вибір слухового апарату для дитини і на будь-яку “дорослу” модель, кольори корпусів яких будуть більш стримані . Всі слухові апарати Фонак володіють можливістю дитячої настройки. Це може бути знамениті моделі Наїда Naida  для значної і глибокої втрати слуху. Для підлітків і активних молодих людей -Audeo – мініатюрний слуховий апарат для середньої і значної втрати слуху з виносним телефоном (ресивер всередині вуха) або будь-яка модель Bolero.

Sky-situat