Вушні вкладки для слухових апаратів та беруші

Для эфективного функціонування завушного слухового апарата користувач має придбати індивідуальну вушну вкладку зі звуководом.

vkladysh_2

Індивідуальні вушні вкладки виготовляютья на основі зліпка вушного проходу людини. Вкладка щільно прилягає до внутрішньої поверхні вушного проходу, повторюючи його вигини та дозволяє уникнути неприємних шумів та свисту, що може видавати слуховий апарат, якщо вкладка не щільно закриває вухо.

В медичних центрах Інфотон зліпок вушного проходу виготовляється лікарем-отоларингологом з використанням massaсиликоновой маси приємнойї на дотик, що не пристає до волосинок та швидко твердіє всередені вуха.  Маса вводиться у вушний прохід та на протязі  5-10 хвилин  готовий зліпок витягається з вуха пацієнта, очищується та передається в сервіс-центр для сканування та цифрової обробки. Якщо у Вас вже є якісний зліпок, що виготовлений не більше 6 місяців тому, то Ви можете надати його нам для сканування.

slepkiЗліпок скануєтся 3D-сканером, файл обрабляється спеціальним програмним забезпеченням, виконується високоточний дизайн майбутньої вушної вкладки з урахуванням всіх акустичних параметрів, після чого виконується друк вкладки  3D принтером з точністю 25 мікрон з постобробкою.

 

 

ЦІНИ НА ВУШНІ ВКЛАДКИ:

1. Тверда вушна вкладка для слухового апарата  1 шт — 500 грн.

2. Беруші шумозахисні, вологозахисні тверді (колір прозорий або бежевий) 2 шт. — 1000 грн