Звукова терапія Phonak Tinnitus Balance

тиннитус, як забути про шум у вусіОдна з найбільш відомих і визнаних методик, oj застосовуэться при корекції тиннитуса, — це звукова терапія. При надходженні у вуха додаткових звуків, що відволікають на себе увагу, тиннитус стає менш помітним. Мета подібної терапії тиннитусу полягає в тому, щоб ви змогли звертати на нього менше уваги, що забезпечить полегшення стану.

Головна мета — перевчити мозок, дозволити йому зрозуміти, що шум, що відчувається при тиннитусі, не є важливим звуком, а всього лише частиною шумового фону. Принцип роботи звукової терапії допоможе зрозуміти наступна зорова аналогія. Тиннитус можна порівняти з яскравою зіркою в нічному небі. Контраст між сяючою зіркою і оточуючим чорним фоном великий, він приковує увагу до зірки, не звертати на неї уваги стає важко. Але та ж зірка на денному небі зовсім зливається з фоновим світлом, її практично неможливо виявити, хоча вона як і раніше залишається на своєму місці.

Справляйтеся з тиннитусом ефективно

забути про дзвін у вусі
Завдяки лінійці продуктів Phonak Tinnitus Balance полегшення симптомів тиннитусу виявляється цілком вирішуваним завданням. Основні компоненти лінійки працюють, доповнюючи один одного і допомагаючи вам ефективно приборкати  шум у вухах. У лінійку входять:

зручні й непомітні слухові апарати з функцією Phonak Tinnitus Balance, що забезпечені генератором шуму, який відволікає вашу увагу від тиннитусу;

додаток для смартфона з поповнюється бібліотекою звуків і музики;

а також пристрій, що забезпечує потокову передачу звуків безпосередньо в слухові апарати.

Варіанти терапії тіннітуса  З чого почати?

До кого звернутися за консультацією, якого результату чекати?

Щоб зрозуміти, до якого фахівця звернутися за консультацією, необхідно зрозуміти, який тип тиннитуса у вас розвинувся.

Гострий тиннитус: Раптова поява дзвону у вухах, без явної причини або пояснення, загальною тривалістю менше трьох місяців. При будь-яких різких і раптових змінах стану слуху або вух слід звернутися до оториноларинголога (ЛОР-лікаря). Сюди відносяться випадки гострого тиннитус, будь-яких помітних змін слуху або сприйняття оточуючих звуків. Багато з захворювань повністю виліковні, але лікування повинно бути розпочато на ранній стадії.

Хронічний тиннитус: Постійна дзвін у вухах, який триває більше трьох місяців. Ми настійно рекомендуємо проконсультуватися у сурдолога, який має практичний досвід роботи з тиннитус. Ці фахівці мають поглибленими знаннями в області різних варіантів корекції тиннитус, вони зможуть детально обговорити з вами ваші потреби і запропонувати відповідні рішення.

Якого результату чекати

Чого очікувати від першого візиту до сурдолога?
Стандартних процедур діагностики або корекції тиннитусу не існує, однак ви можете очікувати, що під час прийому будуть зроблені деякі базові кроки щодо оцінки стану. Не дивуйтеся, чкщо булде призначене обстеження слуху — у більшості людей з хронічним тиннитусом є певна ступінь втрати слуху, часто вона дуже невелика і ледь відчутна. Тому в комплекс діагностики при тиннитус завжди включається перевірка слуху.

Етап 1. Оцінка тиннитус за допомогою опитувальника

Етап 2. Аналіз тиннитус і перевірка слуху

Етап 3. Пояснення ваших результатів, отриманих на етапах 1 і 2

Етап 4. Пояснення того, які існують рішення при вашій формі тиннитус

Етап 5. Консультування і постановка цілей

Також можуть бути видані скерування до інших фахівців, наприклад до ЛОР-лікаря, фізіотерапевта, стоматолога.

Гнучке рішення

Полегшення при тиннитусі настає завдяки комбінованому підходу до проблеми.

Рішення Tinnitus balance від Phonak повністю змінюють ситуацію
Продукти з лінійки Tinnitus balance від Phonak дають можливість вам і вашій фахівцеві-сурдолог створити індивідуальний план корекції тиннитус, заснований на звуковий терапії. Тепер цей план може в точності відповідати вашим унікальним потребам і забезпечувати позбавлення від тиннитус на цілий день.

Лінійка складається з трьох основних елементів, які є невід’ємними частинами вашого індивідуального плану корекції тиннитусу: слухові апарати з функцією Tinnitus Balance, генератор широкосмугового шуму і додаток для звукової терапії для пристроїв на платформі iOs і Android. Доповнює цю гнучку схему цифровий бездротовий аксесуар для потокової передачі аудіо в слухові апарати з лінійки Tinnitus Balance.

Хоча пристрої Phonak для боротьби з тиннитусом працюють і як звичайні слухові апарати, вони мають дещо більше. Це частина системи боротьби з тиннитусом. Існує міцний зв’язок між тиннитусом і порушенням слуху, яке спочатку може бути легким і малопомітним.

Оцінка стану слуху і аналіз тиннитуса займають центральне місце в процесі підбору і індивідуальної настройки рішень Tinnitus balance виробництва Phonak.

Линейка продуктов Tinnitus balance от Phonak

Позначення:

1) Тільки посилення

2) Посилення плюс генератор шуму Tinnitus Balance або тільки генератор шуму Tinnitus Balance

3) Посилення плюс додаток Tinnitus Balance App з ComPilot

4) Комбінація 1 + 2 + 3

5) Втрата слуху без використання слухових апаратів: тільки додаток Tinnitus Balance App

Портфоліо Tinnitus balance від Phonak можна порівняти з багатофункціональним швейцарським ножем — воно містить багато корисних інструментів, кожен з яких можна використовувати в міру необхідності різними способами і для різних завдань. Разом з фахівцем по слухопротезуванню ви зможете вибрати рішення, яке найкращим чином буде відповідати особливостям вашої ситуації, і навчитеся самостійно перемикатися між окремими інструментами, при виникненні такої необхідності.

Слухові апарати Phonak з функцією Tinnitus balance
Слухові апарати Phonak з функцією Tinnitus balance. Комплекс заходів по боротьбі з тиннитус включає посилення звуку, збагачення звукового середовища і психологічне консультування для зменшення стресу і досягнення полегшення стану. В основі рішень Phonak для боротьби з тиннитус Tinnitus balance знаходяться наші слухові апарати

Всі моделі серії Audéo ™ Q, Audeo B-R, Bolero B-R, Bolero V, Naida V мають унікальну функцією генератора шуму Tinnitus Balance. Хоча пристрої Phonak для боротьби з тиннитус працюють і як звичайні слухові апарати, вони представляють собою щось більше. Існує міцний зв’язок між тиннитус і порушенням слуху, яка спочатку може бути легкою і малопомітною.

Генератор шуму Tinnitus Balance
Генератор шуму Tinnitus Balance — це функція, притаманна всім слухових апаратів Phonak з лінійки рішень для боротьби з тиннитус, яка реалізує принцип звукової терапії. В результаті роботи генератора створюється шум, який подається в вухо і відволікає увагу від відчутних при тиннитус звуків. Таким чином, дзвінкий звук тиннитус розчиняється в фоновому шумі.

Додаток Phonak Tinnitus Balance App
Ця програма є ідеальним доповненням до звукової терапії. Воно дозволяє вам вибрати звук зі стандартної бібліотеки звуків, пропонованої додатком, або комбінувати звуки з вмістом музичної бібліотеки вашого смартфона. Якщо ви звикли засинати під заспокійливі звуки, вбудована функція таймера буде для вас вельми до речі. При використанні пристрою Phonak ComPilot звуковий потік від програми направляється безпосередньо в слуховий апарат з функцією Tinnitus Balance.

Завантажити додаток Tinnitus Balance app

Перейти в магазин Google Play для Android

Перейти в магазин App Store для iPhone
poznachennya: