Завушні слухові апарати Phonak Bolero

Слухові апарати Phonak Bolero

img7

 Жити  означає  вести активний спосіб життя. Виходячи з дому насолоджуйтесь усіма дивами  навколишнього світу, чи то ви у компанії друзів або родини чи то на одинці милуєтеся краєвидами. Спілкування з іншими людьми та підтримка зв’язку з тими кого ми любимо має важливе значення у нашому повсякденному житті.

 

 

 

 

 

 

 

Phonak Bolero M

bolero-m-m

Десятиліття нашого досвіду у розробках слухових апаратів привели нас до створення такого слухового апарату, який враховує усі ваші індивідуальні потреби та  очікування.  Phonak Bolero M оснащений найсучаснішими технологіями та розроблений таким чином, щоб забезпечувати вам безпроблемне прослуховування навіть у складній акустичній обстановці. Усе це — у естетично привабливому та зносостійкому корпусі.

Напряму приєднується по блю-тус до телефона або смарфона, що дає чіткість і розбірдивість мови під час розмови по телефону.

 

 

 

 marvel-sit1

 

Привабливий вигляд

 bolero -m prPhonak Bolero M розроблений спеціально під ваш індивідуальний стиль та побажання. У його палітрі 11 кольорів, щоб ви могли підібрати особисто під ваш колір шкіри чи волосся, додавши яскравості чи залишившись непомітним. Маленький Phonak Bolero M озброєний найсучаснішим зносостійким корпусом, що непомітно і комфортно розташовується у вас за вухом.

 Phonak Bolero M  водо та пило непроникний, це вам гарантує, що він не припинить працювати саме тоді коли він вам найбільше потрібен. Завдяки цьому ви можете з безтурботною впевненістю насолоджуватися всіма барвами життя.

Кольори — волосся та шкіри

1

 

Сучасні                                                                       Традиційний 2

 

Працює бездоганно

Для того, щоб дійсно насолоджуватися особливими моментами без зайвих перешкод, дуже важливо мати слуховий апарат який забезпечить вам оптимальне і комфортне звучання у будь-яких ситуаціях.

Phonak Bolero M розроблений так, щоб автоматично адаптуватися до вашого навколишнього середовища і ви не відчували жодного дискомфорту, пересуваючись з одного місця у інше. І не має значення чи то ви у шумному ресторані, чи у машині, чи у концертному залі чи то просто сидите вдома, Phonak Bolero M  зробить прослуховування безперешкодним, навіть без додаткових ручних налаштувань, так що ви, навіть, не відчуваєте, що ви у слуховому апараті. Виключне розуміння мовлення у різноманітних ситуаціях буде супроводжувати вас протягом дня, та буде дарувати задоволення від спілкування

 

Підвищення продуктивності

Завдяки сучасним технологіям, розуміння мовлення стало набагато приємнішим навіть у дуже складних акустичних  ситуаціях. Але інколи, все ж таки, потрібне додаткове підсилення. Для таких ситуацій Phonak має широкий вибір бездротових аксесуарів, які  підвищать рівень продуктивності ваших слухових апаратів та будуть вас завжди тримати у центрі подій.  Дивлячись телевізор чи розмовляючи по телефону або перебуваючи у шумному середовищі, ми пропонуємо оптимальні рішення, які ідеально підходять до вашого щоденного життя та дають можливість отримати максимальну продуктивність від вашого слухового апарату Phonak Bolero.

3

 

Переваги на кожному рівні

Phonak Bolero M  дійсно відповідає усім вашим вимогам. Він гарантує найкращу продуктивність та надійність, що забезпечує довготривале задоволення від використання.

Де б ви не були, та щоб ви не робили, ви завжди бажаєте чути і розуміти усе досконало та з упевненістю. Разом з вашим спеціалістом сурдологом Ви зможете обрати найкраще рішення, яке буде відповідати вашому способу  життя, ступеню втрати слуху та вашому бюджету.

Phonak Bolero M- Діапазон налаштування

fitting_range_bolero_V_m

Bolero M M

 

 

 

Платформа Phonak Belong

Операційна система AutoSense OS

  • Неперевершене звучання у будь-якій звуковій ситуації
  • Повністю автоматичні налаштування надаютьзмогу краще розуміти мову
  • Краща продуктивність та більш комфортне сприйняття при асиметричних втратах слух

Наразі доступні тільки слухові апарати базового рівня цієї платформи Bolero B30 P на 13 батарейці.

 

Слухові апарати Bolero B P 30 можуть застосовуватись для компенсації легкого, середнього та значного ступеню зниження слуху (1-3 ступінь зниження слуху).

  • Bolero Q M312
    Bolero Q M312

 

Phonak Bolero B — Діапазон налаштування

fitting_range_bolero_q_p

Bolero B P

 

Слухові апарати Phonak Bolero B P30 компенсують втрату слуху від легкого до глибокого ступеню.

Вимагайте кращого

Слухові апарати Phonak Bolero B вироблялися у різних рівнях функціональності. Разом з Вашим спеціалістом-сурдологом Ви зможете приміряти Bolero B 30 P та знайти найкраще рішення, що буде відповідати Вашому способу життя, ступеню зниження слуху та Вашому бюджету.

  ПРЕМІУМ
(Q90)
БІЗНЕС
(Q70)
СТАНДАРТ
(Q50)
БАЗОВИЙ
(Q30)

Мова на фоні шуму вітру ►

Шум вітру дуже заважає користувачам слухових апаратів комфортно чути та розуміти мову. З новою функцією «Мова на фоні вітру» слухові апарати Phonak дозволяють Вам чути та розуміти співрозмовника навіть тоді, коли дме вітер.

 favicon      

auto StereoZoom ►

Чути единий голос в галасливому натовпі. Функція auto StereoZoom активується автоматично, коли шум досягає такого рівня, що розуміння одної людини у натовпі стає неможливим. Таким чином, Ви можете сконцетнтруватися на тому голосі, який Ви хочете почути. Поліпшує розбірливість мови у галасливому середовищі. Не має необхідності вручну намагатися включити потрібну програму. Слуховий апарат автоматично виділяє голос співрозмовника в шумі та фокусується на ньому, дозволяючи спілкуватися без проблем в зашумленому оточенні.

 favicon      

auto ZoomControl ►

Автоматично фокусується на кращому в данний час джерелі мови. В ситуації коли ви не можете повернутися обличчям до того, хто говорить, наприклад, в машині  ЗумКонтроль фокусує мікрофони на голос збоку або позаду, забезпечуючи розуміння без напруги.

 favicon      

FlexControl ►

Проста взажмодія зі слуховими апаратами FlexControl дозволяє легко виконувати потрібні налаштування слухового апарату. Ця функція розширює можливості автоматичної програми SoundFlow та дозволяє її персоніфікувати. Ви можете зробити звучання більш чітким або комфортним, а не просто гучним або тихим.

 favicon      

EchoBlock ►

Видалення реверберації (зищення ефекту луни, еха).

 favicon      

StereoZoom ►

Автоматична активація направлених мікрофонів в звуковому потоци для выділення мови

 favicon  favicon    

ZoomControl ►

Можливість выбирати напрямок фокусування для слухання

 favicon  favicon    

FlexVolume ►

FlexVolume — функція, що дозволяє людині в слуховому апараті легко змінювати програму налаштувань та гучність.

 favicon  favicon    

SoundRelax ►

Комфортне сприйняття звуків. SoundRelax пом’якшує непрємні різкі звуки,  наприклад, жзвін посуду або гуркіт дверей, що різко зачинилися.

 favicon  favicon    

WindBlock ►

Подавлює шум вітру в слуховому апараті на відкритому повітрі

 favicon  favicon    

Real Ear Sound ►

Можливість локалізації звуку, розуміти звідки походить звук.

 favicon  favicon    

DuoPhone ►

Як тільки Ви піднесете телефонну трубку до вуха, голос співрозмовника автоматично передається в слуховий апарат на другому вусі. Результат – відмінна якість звуку та комфортне розуміння співрозмовника.

 favicon  favicon  favicon  

SoundRecover ►

Повертає здатність чути високі звуки, такі як співи птахів, дитячі голоси або дзвінок у двері або дзвінок домашнього телефону..

 favicon  favicon  favicon  

auto Acclimatization ►

Автоматичне підвищення посилення звуку на протязі заданого періоду. Функція auto Acclimatization автоматично збільшує підсилення звуку, пока Ви носите слуховий апарат. Значення початкового та цельового рівня посиления, та и швидкість змінення, може легко налаштувати спеціаліст-сурдолог.

 favicon  favicon  favicon  favicon

SoundFlow ►

М’яка автоматична адаптація до будь-якого звукового оточення. В якій акустичній ситуації Вы не опинитеись, Ваші слухові апарати автоматично виконають непомітне налаштування параметрів та створять унікальну програму, що буде ідеально відповідати поточній звуковій ситуації.

5 3 2  

Everyday Automatic ►

Автоматичне налаштування слухового апарата для кращогого розуміння в шумі.

       favicon

UltraZoom ►

Програма управління направленими мікрофонами

Премиум Бизнес Стандарт Базовый

WhistleBlock ►

Слухання без «свисту», що викликаний акустичним ефектом «зворотнього зв’язку»

 favicon  favicon favicon favicon

NoiseBlock ►

Високопродуктивне подавлення небажаного шуму

Premium Advanced Standard Essential

QuickSync ►

Управління двома апаратами одночасно одним дотиком

 favicon  favicon  favicon  

WaterResistant ►

Надійна робота завжди та будь-де. Phonak розробив портфоліо водозахищених слухових апаратів, що є стійкими до дії води, поту, вологи та пилу. Живіть повним життям незалежно від погоди, і під час дощу, і сонячним днем!

 favicon  favicon  favicon  favicon

Канали ►

Точність налаштування слухового апарата до індивідуальних потреб клієнта.

20 16 12 8