Слухові апарати

 

Нове блискуче рішення проблем розбірливості мови — платформа Phonak Lumity

PH-Packshot-SlimCharger-withSlimL-Rin6A-075-3024

Phonak Lumity володіє унікальною технологією Phonak SmartSpeech™ для кращого розуміння мови.

Коли Ви отимуєте можливість брати активну участь у розмовах — це все одно, що свтло темряві. Коли ви чуєте та розумієте розмови навколо вас, це наче вмикається світло у темряві. Саме тут допоміжні засоби Phonak Audéo Lumity™ справді кращі. Вони зосереджені на розумінні мовлення завдяки технології Phonak SmartSpeech™. Тепер ви можете насолоджуватися розмовами навіть у складних ситуаціях для прослуховування.

 Phonak Audeo Life

Phonak Audeo Lumity Life

Phonak Audéo Lumity – справжнє диво звуку.

Створюючи своє попереднє рішення для слуху, компанія Phonak звернулась за натхненням до природи. Природа – це джерело безлічі звуків, які заспокоюють, розслаблюють і втішають нас. Здатность чути – це неабияка частина нашого існування, одна з базових функцій організму, стан роботи якої звичайно впливає на загальне самопочуття. Чи існує кращий шлях відкриття звуків заново, аніж із слуховим апаратом, що натхненний самою природою?! Зрештою, немає нічого подібного до звуку Paradise.

Слуховий апарат на платформі Lumity складається з абсолютно нових електронних компонентів, відрізняється быльшою чутливістю, швидкістю роботи та має кілька підвищених функцій. Результат?

Слуховий апарат, який забезпечує неперевершену якість корекції слуху. Просто “частинка раю” у вашому вусі:

  • Чіткий природний звук
  • Блискуче розуміння мови
  • Персоналізоване приглушення шуму
  • Відповідь на телефонний дзвінок, злегка натиснувши на вухо 2 рази
  • Підключається до смартфонів, телевізора тощо
  • Розширення можливостей розумних програм

Покоління систем корекції слуху від Phonak — Lumity

Платформа Lumity відображає нескінченне прагнення Phonak покращити якість почутого для користувачів слухових апаратів. Завдання, яке вирішує новий Lumity — поліпшити життя та відчуття благополуччя наших клієнтів, пропонуючи рішення з неперевершеною продуктивністю корекції слуху, розумінням мови і якістю звуку.

Це не просто прекрасний слуховий апарат. Це багатофункціональний Lumity.

95% специалистів з корекції слуху рекомендують Lumity своїм друзям.

Ось основні очевидні переваги слухових апаратів технологічної платформи Phonak Lumity:

— Вийняткова якість звуку з першого разу

— Краще розуміння мовлення в шумі

— Зменшення зусиль під час прослуховування на фоні шуму

— Найвища якість потокового звуку з телефона, тощо

Чистий глибокий звук.

Підключаються до смартфонів, телевізорів тощо

Phonak Lumity може підключатися безпосередньо до iOS, Android або інших телефонів з підтримкою Слуховий апарат з блютус підключенням до телефонуBluetooth®, а також до телевізора, використовуючи простий пристрій для підключення та відтворення, який називається Phonak TV Connector. Ваші клієнти можуть використовувати слухові апарати Lumity так само, як бездротові навушники для прослуховування телевізора, музики, електронних книг, подкастів тощо. Завжди мати найвищу якість звуку під час потокової передачі:

Підключення до різноманітної побутової електроніки

Слухові апарати використовуються як бездротові стерео навушники

Надзвичайно довге бездротове слухання завдяки технології AirStream

Дзвінок у режимі «вільні руки»

Ви можете насолоджуватися справжніми телефонними дзвінками у вільному доступі завдяки вбудованим мікрофонам у слухових апаратах. На дзвінки можна відповісти або відхилити їх просто натисканням кнопки на слуховому апараті, навіть якщо телефон знаходиться в іншій  кімнаті. Крім того, звукові повідомлення телефона (про смс, повідомлення в мессенджерах, тощо) можуть бути почутими через слухові апарати Marvel.

Нова потужна технологія підзарядки

Завдяки новій технології підзарядки Ви можете насолоджуватися необмеженим слуханням ібезпровідного звукового потококу  протягом дня. Слухові апарати Marvel швидко заряджаються, працюють цілий день і більше немає проблем з одноразовими батарейками.1539670315066

Більше немає проблем з заміною одноразових батарейок

Повний день слухання, включаючи потокове аудіо

Супер швидка зарядка

Акумулятор розрахований на 6 років

На даний час із покоління Lumity можна купити слухові апарати з винесеним телефоном Phonak Audeo L, завушні cупер потужні Naida L та дитячі Sky Marvel.

 

Завушні слухові апарати Phonak Naída L

Безымянный
 

Потужність, що здатна змінити життя.
Коли у Вас важка втрата слуху, навіть невеличке покращення чутності може мати величезне значення. Тому поява потужних слухових апаратів Phonak Naída B зі всіма передовими технологіями може стати подією, що здатна змінити Ваше життя.

 

Завушні cлухові апарати Phonak Bolero  .

Marvel-colorsДесятиліття нашого досвіду у розробках слухових апаратів призвели нас до створення такого слухового апарату, який враховує усі ваші індивідуальні потреби та  очікування.  Phonak Bolero M оснащений найсучаснішими технологіями та розроблений таким чином, щоб забезпечувати Вам безпроблемне прослуховування навіть у складній акустичній обстановці. Усе це — у естетично привабливому та зносостійкому корпусі.

Vitus+famPhonak Vitus и Phonak Vitus+ — нове покоління слухових апаратів базового рівня корекції слуху.

4-х и 6-ти канальні цифрові слухові апарати в новых стильных водо та брудо відштовхуючих корпусах, декілька режимів прослуховування, функції захисту від свисту, надто гучних звуків, шуму вітру. Вдосконалено автоматичні программи роботы нового процесора, гарні кольори корпусів, маленький розмір та невисока ціна.

 

Напомітні слухові апарати

Різновиди слухового апарата VirtoQ

Надійний та непомітний провідник у світ, що наповнений звуками.

Внутрішньовушні слухові апарати Phonak Virto, що створені з урахуванням індивідуальних особливостей побудови Вашого вуха, забезпечать максимальний комфорт носіння. Ці слухові апарати – від маленьких до зовсім непомітних – представляють собою ідеальний баланс функціональности та естетики.

Phonak Sky L

 

Sky-M-M

Нова колекція слухових апаратів спеціально для наймолодших пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

 

Phonak CROS

bolero-m-m
Phonak CROS – по-справжньому ефективне рішення для користувачів з одностороннім зниженням слуху. Phonak CROS пропонує рішение для односторонньої глухоти, незалежно від того є чи немає втрата слуха на другому вусі.